Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjek le eszrevetlenul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek le eszrevetlenul?

Figyelt kérdés

Nem reszleteznem, szeretnek hajnalban lelepni ugy, hogy az ne tunjon fel senkinek. Nem vagyok kamasz, de sajnos meg a szuleimmel elek, igy koteles vagyok az o szabalyuk szerint "jatszani".


Van egy tervem, de mit tegyek akkor, ha eszreveszik, hogy nem vagyok otthon? (delre ernek vissza, mondanam, hogy reggel programom volt, de ha 4kor hult helyemre bukkannanak, akkor az mar nem lenne hiteles)


2014. dec. 22. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A szüleid szabályai szerint nem mehetsz el egy napra otthonról, annak ellenére, hogy nem vagy már kamasz?
2014. dec. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szánalmas.
2014. dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem szándékozom beszámolni
2014. dec. 22. 07:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Arrol, hogy merre megyek hajnalba. Inkább tennem a tudtuk nelkul..
2014. dec. 22. 07:04
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha azt mondanád, hogy a barátaiddal találkozol? Vagy ha még suliba jársz, mondhatod, hogy egy feladat miatt be kell menned a könyvtárba. Sose értettem az ilyen szülőket, akik hazuságra kényszerítik a gyereküket... És ha csak eléjük állnál, és megpróbálnád őket emlékeztetni, hogy ők is voltak fiatalok?
2014. dec. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!