Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy észrevétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy észrevétlenül meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon rusnya és szerencsétlen 20 éves srác vagyok,nő nem nézett még rám,barátaim nincsenek,ennélfogva nem is járok el sehová,kigyúrni akárhogyan is próbálom nem tudom magam,így továbbra sem lesz barátnőm.Néha nézegetek a facebook-on véletlenszerű adatlapokat és amelyik fiúnak jó nője van és népszerű,az komolyan ki van lökve,én soha az életben nem leszek olyan,bármit csinálok,mert a genetikám retek.Az arcom párját ritkítóan bűn ronda és még ügyetlen,béna is vagyok.

Lehetséges,hogy észrevétlenül,barátok nélkül,szüzen,mindenféle említésre méltó élmény vagy tett nélkül csak egyszerűen meghalok majd valahol?Lehetséges,hogy csak ezért van itt valaki,ennyi a sorsa?

Rengeteg helyen kutattam már(horoszkópok,jóslások)és nagyrészt mind ugyanazt az eredményt hozta:

Meg kell tanulnom eltökéltnek és kitartónak lenni,mert eddigi életeim során ez nem igazán sikerült.Az egyedül elért sikerek hozhatnak örömöt számomra és mindenért saját magamnak kell megküzdenem.

És ezt tapasztalom egész életemben,elég ha csak a gyúrást hozom példának,hogy jó külsőt érjek el,különben sosem lesz barátnőm,feleségem,családom.Próbára tesz az élet,ezért voltam rettentő sovány,hogy küzdjem fel magam.

De ha nem sikerül?Egyedük halok meg?


2014. aug. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eldumálok veled ha gondolod
2014. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Keresd Istent, megleled benne a boldogságodat!
2014. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mr. Truth ***** válasza:

esetleg kevesebb rinyával próbáltál már élni? Gondolok itt arra, hogy ez a mélyésges önsajnálat számodra észrevétlenül kiül az arcodra és ezt te nem látod csak mindenki más körülötted... a kutyának se kel önsajnálo ember mert életképtelen és semmi talpraesettség nincs benne mert hisztizik mint a fürdős k**ák... Ha nő lennék akkor sem mozdulnék rád ha brad pitt lennél ilyen rinyát meglátva... Ebből kellene visszavenned és lazának lenni... szarni bele más mit gondol legyél magabiztos és azt viszont csipik a nők... Tök mindegy milyen ronda vagy akkor is lesz nőd ha megabiztos vagy és végre növesztessz tököt.

Saját példából kiindulva én sem vagyok egy szépség sőt mondhatni teljes mértékben limitált kiadásu vagyok mert még egy ilyen srácot nem találsz az országban... én is hisztiztem de aztán saját stilust alakitottam ki és most van egy csodaszép lány az életemben akit imádok. :)

2014. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne akarj az és olyan lenni, aki és amilyen nem vagy

aki szeretni fog az magadért fog szeretni, ne változtass semmin, mert akkor már nem téged fog szeretni

2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nehogy istent keress, épp elég hívő van már a világon így is
2014. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el ezen es rajossz a lenyegre:

https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hivő és vallásos elég sok van, de megtért nagyon kevés
2014. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt látom, hogy be vagy programozva, erre: "barátnőm,feleségem,családom"

Csak hasonlítani akarsz az átlaghoz, mert átlag alatti vagy, szerintem tanulj valami országjárással kapcsolatos szakmát, találj 1-2 hobbyt, csak lesz valami később, de ne keress ilyen kétségbeesetten, mert akkor begörcsölsz, az meg senkinek sem fog tetszeni...

Azt azért tudomásul kell venni, hogy a csúnya fiúknak nem a szép lány jár mostanában, azok ui. legkésőbb egyetemi éveikre fizetős kurvinyák lesznek ...

A boldog családi élet meg amúgy is egy elavult eszmény,

javaslatom: először próbálkozz fizetős hölgynél, előzetesen mindent megbeszélve vele, valami vékonyabbnál, ha lehet, vannak olyanok, akik a szexben kezdőket vállalják, úgy hirdetnek, hogy : "szűztelenítést vállalok" :)

Vigyázz, nehogy olyan fiúk közelébe kerülj , akik buzzit akarnak belőled csinálni, mert előfordul, hogy valakivel megszerettetik az anál-erotikát és akkor mehetsz minden évben még "jogot védeni" is ... :)

Ha pedig néhány alkalom után úgy látod, ez nem is olyan nagy dolog, inkább kivered magadnak, akkor legalább a továbbiakban nyugodt leszel ezt illetően, és foglalkozhatsz a saját életeddel...

2014. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!