Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen, kb. 30-40 évvel ezelõtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen, kb. 30-40 évvel ezelõtt, mivel védekeztek a párok?

Figyelt kérdés
Hallottam a mai 55 felettiektõl, hogy régen óvszert és tampont csak a rbancok használtak. Ez tényleg így volt?
2022. nov. 28. 07:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt tabletta ami vagy működött vagy nem. (Rigevidon?) volt megszakításos, spirál. Aztán vagy lett gyerek vagy nem.

Tampon helyett meg vatta volt. A 30-40 évvel ezelőtt még nem a középkor volt. 😅Bármennyire is annak tűnik.

2022. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, de ettõl még meglepõdtem. Én csak 27 vagyok, ez kb akkor volt, amikor én születtem, nem is értem, miért azonosítják az óvszert a ribikkel
2022. nov. 28. 07:54
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha feltűnt akkor 30-40 éve a legtöbben vállaltak is azért 2-3 gyereket 30 éves korukra, szóval nem úgy tekintettek a teherbe esésre, mint a mai fiatalok (én is az vagyok, nyugi), hogyha teherbe esek, akkor véget ér a fun élet jaj mi lesz.


Amúgy óvszert nem csak a prostik használtak, a fogamzásgátló tabletta meg már Magyarországon is megjelent 1968-ban.

[link]

Szóval aki akart, az 30-40 éve már bőven tudott hogy védekezni.

2022. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Tekintve hogy dédimnek is 9 gyereke volt, a másik nagymamámék is 8an voltak testvérek, leginkább semmivel
2022. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A kilencvenes évek elején egyszer találtam óvszert a szüleim hálószobájában, az pont 30 éve lehetett. Anyám sose szedett fogamzásgátlót, később beszélt róla. Pár évvel később amikor én is aktivizáltam magam, alap volt az óvszer, volt már mindenféle márka, nemcsak a magyar Rako.

Az esemény utáni a Postinor volt, rettenetes mellékhatásokkal. Voltak barátnőim akik rákényszerültek valamilyen gumibaleset vagy elbénázott megszakítás miatt. Még most is létezik.

A nagymamám felnőttkoromban mesélte hogy pesszáriumot használt fiatalkorában (1928-as születésű volt).

A betétek akkortájt jöttek be amikor én menstruálni kezdtem, 1992, a Always, a Libresse, tamponja is volt, és az o.b. tampon. Addig tényleg vattát használtak, vagy Ausztriából hoztak betétet. Tampax nem volt még Mo-n a 90-s években sem, azt Bécsben vették nekem mindig anyámék, apám ágyús tamponnak hívta :)

2022. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
disznóbél
2022. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

4. És a dédidnek 30-40 éve születtek a gyerekei? A nagymamád testvérei is?


Vagy neked csak annyi van, hogy múlt = múlt és neked tök mindegy, hogy valami 30-40 éve, vagy 80 éve történt?

2022. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Ha az téma hogy 30-40 éve mivel védekeztek, amikor már volt óvszer, akkor az nem még inkább nagyobb kérdés hogy 80 éve vajon mivel védekezhettek? Agyad
2022. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Az 50 feletti ismerőseid valami eldugott zsakfaluban élnek?

30-40 évvel ezelőtt is rabketraval vagy ivszerrel vedekeztek

2022. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

7


Rengeteg ostoba van. Akiknek 30-40 éves születtek a dedszulei és persze barlangban laktak


A kérdező sem langesz. van ám mer internet, utána lehet nézni. És nem nettó fszság, amit állítólag hallottál az 55 feletti holgyektol. Vafy voltak azok 85 felett is.

2022. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!