Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ebben a felállásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ebben a felállásban nekem illik fizetni?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 hónapja vagyunk együtt, szeretném bemutatni őt a testvéremnek és a párjának.

A találkozót egy éttermi vacsora keretein belül ejtenénk meg.

Én úgy gondolom, hogy ebben az esetben (mivel én hívtam el mindenkit) nekem illik fizetni.

A párom azonban ezzel nem ért egyet.

Igaz, egyetemista nő vagyok, ő végzett jogász.

Ennek ellenére szerintem úgy illene, ha én fizetek.

Ebben az esetben mik a “szabályok”?



2022. nov. 28. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek a szabályok, fizetni akarsz és pont!
2022. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Így van. Ezt most tényleg vadidegen emberekre akarod bízni??
2022. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Párod szerint kinek kellene fizetni?


Én is úgy gondolom, hogy mivel te hívod a tesódékat, neked/nektek (ha a párod így szeretné) illik fizetnetek.


Ha anyagilag nagy probléma egy 4 fős éttermi számla kifizetése úgy, hogy ne kelljen nézegetni, hogy jajcsaknehogy a legdrágábbat válasszák, akkor találjatok más, olcsóbb programot. Vagy menjetek kevésbé drága étterembe.

2022. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Nincsenek szabályok, és nem is illik kérdése. Nyilván neki van fizetése, te még tanulsz, azért akar beszállni a költségekbe, ebbe nincs semmi.
2022. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép gesztus, korrekt dolog, ha te fizetsz. A tesódék biztos fognak szabadkozni, de aztán valószínűleg elfogadják. Nem egy rendszeres alkalomról van szó, egyszeri meghívást fogadtak el, így elfogadhatják tőled nyugodtan. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni egyébként senkinek.
2022. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, ha én férfi lennék biztos lesülne az arcomról a bőr, ha a nem kereső/keveset kereső barátnőm fizetné az ebédemet. Egyébként csodálkozom, hogy vannak férfiak, akik ezt nem érzik saját magukra nézve full cinknek.
2022. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Empatia. Ferfi szempontbol ez ot rosszul fogja erinteni. Legyel egy kicsit "galans". Add elo ugy, hogy ketten hivjatok meg a tesodekat es felezzetek el a szamlat. O is nyugodtabb lesz, es az etikett is megmaradt.
2022. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem full cink. Inkább az cink, hogy a pénzt faszméregetésre használják.
2022. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

A jogasz pasid fizesse mind a 4 fore. Neki tellik ra. Neked nem. Egyertelmu.

N

2022. nov. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezt te kene fizesd, annak ellenere hogy jogasz itt te vagy az aki meghivtad
2022. nov. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!