Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban vagyok mennyire illik egyedül elmenni 3 napra kirándulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a Balatonra szeretnék elmenni 4 napra kicsit kimozdulni, megláttam a napokban egy olcsó szállás helyet amit lefoglaltam. Párommal még nem élünk együtt, mindketten szülőkkel lakunk. Kb 4 hónapja vagyunk együtt, elmondtam neki hogy mit szeretnék és hova mennék, egyszer azt mondja nem zavarja, nem akar engem korlátozni, aztán végül kibökte hogy kellemetlen számára. Igazából nem szeretnék előtte titkolózni, azért is mondtam el, és persze azt sem akarom hogy rossz legyen neki, persze rákérdeztem eljönne e velem (tudom módosítani a foglalást), de nem tud most sajnos, majd következő hónapban. Kezdek itthon megőrülni, szükségem lenne egy kis pihenésre, ugyan elmegyünk két napra még a Bükkbe ebben a hónapban, de két nap elég sovány idő, úgy voltam vele elmennék még valamerre vagy vele, vagy nélküle, gondolom ez a kapcsolatunkban nem lehetne gond, aztán belegondoltam hogy a fene tudja...szeretem és nem akarok neki rosszat.


Tanácstalan vagyok, nem akarom a barátnőmnek kellemetlenséget, de kicsit olyan fojtósnak érzem az egészet hogy nem mozdulhatok ki egymagam, mert a másikra kell várnom. Apám azt mondja ne menjek mert neki rosszul esne, anyám szerint menjek mert kellenek az élmények ugyanis egyszer élünk.

Szívem szerint mennék, mert úgy érzem szükségem van egy kis kikapcsolódásra.

Voltatok már hasonló szituációban? Ilyenkor mi a helyes döntés?

Válaszokat előre is köszönöm.


2022. jún. 13. 10:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdést elírtam, 4 napra és nem 3ra, de részletkérdés. :)
2022. jún. 13. 10:05
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én együttélős kapcsolatból mentem el pár napra kirándulni a húgommal. A párom mondta, menjünk, érezzük jól magunkat. Így is tettünk.
2022. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim elmennek 5 hónapra Erasmusra és utána nyári külföldi szakmai gyakorlatra. Ez 7 hónap. És kibirta a párjuk.
2022. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Mielőtt lefoglaltad miért nem kérdezted meg tőle, menne-e veled? Miért utána szóltál neki? Azt írtad, tudsz módosítani a foglaláson, akkor miért nem beszélted meg vele előtte? Egy már lefoglalt időpont nem biztos, hogy jó neki. Nyilván. Ha egyeztettek volna, lehet tudott volna veled menni.

Vagy inkább arról van szó, hogy mindenképpen egyedül akarsz menni? Mert akkor viszont nincs igaza, bár ezt is meg kellett volna előtte beszélnetek.

Nem konkrétan az a baj, hogy nélküle mész szerintem, hanem az egész szituáció.

Teljesen kihagytad a döntésedből, végülis egy pár vagytok.

2022. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ezek a balatoni szállások amik jó áron vannak hamar elfogynak, véletlenül láttam meg és lefoglaltam. Eredetileg egyedül akartam menni, de örültem volna ha jön ő is velem, így gondoltam megkérdezem, volt egy kicsi lelkifurdalásom is, mert ha már együtt vagyunk jó lenne együtt menni.

Szabadságon van most ő is, úgy foglaltam le hogy a szabadságába beleférjen ha úgy döntene eljönne velem. De lesz egy vizsgája majd a hónap végén, gondoltam hogy nem fog ráérni, de azért megkérdeztem, ugyanis lehet módosítani.

Engem igazából csak az érdekel mennyire illik egyedül elmenni egy kapcsolatban, én nem érzem kellemetlennek, de mindenki másként gondolja.

2022. jún. 13. 10:46
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? 3 nap egyedüllét az semmi,
2022. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illik elmenni. Nem prostizni mész hanem pihenni.

Vagyok egy nagyobb társasagba akikkel együtt taborozunk egy hétvégét, az egyik lány pedjg a következő csütörtökön házasodik, mégis eljön.

Külföldön a párommal egyszer se voltam, mindig csak barátokkal és soswm csinált ebből problémát. Ő is szokott a saját tarsasagával nyaralni, akikkel viszint én nem töltök időt szívesen

2022. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak barátnőmből kihúztam végül hogy számára kellemetlen. Nekem meg az kellemetlen ha nem mehetek el sehova egyedül. Volt pár kapcsolatom, de egyik se volt ennyire jó mint a mostani, nem vagyok ezekhez a szituációkhoz hozzászokva.
2022. jún. 13. 10:50
 9/24 A kérdező kommentje:
Teljesen egymagam mennék, semmi barátok ismerősök nem jönnek. Csak kicsit kiszellőztetni a fejem.
2022. jún. 13. 10:51
 10/24 anonim ***** válasza:

5-ös: ez így már érthető.

Nem kéne, hogy probléma legyen ebből.

2022. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!