Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai még bemutatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai még bemutatni? Illetve ilyen esetben kinek illik fizetni?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a barátommal,lassan bemutatnám a tesómnak.Arra gondoltam,hogy elmehetnénk vacsizni. 23/n
2022. szept. 28. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem biztos fura lenne ez a hármasban vacsi dolog.

Ha te érzed hogy szeretnéd bemutatni, mutasd. De a helyedben biztos kevésbé formálisat választanék

2022. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem bemutatni miért ne lehetne? De minek ilyen formálisan, ha hozzá kérdést kell feltenni? Alapból azt mondanám, hogy ha meghívjátok, nektek illik fizetni, de mivel valszószínű még nem vagytok úgy együtt, hogy közösben gondolkodnátok, így én rád tenném a voksomat. Meghívod a párodat és a tesódat egy ismerkedős estre, és TE fizeted.
2022. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha neked nem korai, akkor nem az.

De inkább egy kv-t mondanék és ha bem ajánlja fel más, te fizetsz

2022. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem korai.


Fizetni meg a pasid!

2022. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es, de miért a pasi? (Kérdezem ezt úgy, hogy nő vagyok.)
2022. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem korai bemutatni, de én sem a vacsi mellett tenném le a voksomat. Inkább egy kávé és szevasz. Egyébként nem tudom miért olyan lényeges, de te hívod el, akkor neked kell fizetni. Így mindjárt jobban hangzik egy káve? 😀
2022. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

5.-re.


A tesó a meghívott, ő így nem.


A lány a NŐ, ő így nem.


A lány pasija elvileg FÉRFI. ÉN, férfiként nem engedném a csajomat fizetni, pláne, nem a családja előtt.

2022. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem meg nő létemre nem lenne pofám magamat és a testvéremet meghívatni egy étterembe vacsorára a 2 hónapja ismert barátommal.
2022. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

8.-ra.


De egy FÉRFI számára ciki, ha a csaja fizet. "Kasztrál".

2022. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Abban igaza van a 9-esnek,hogy mar magaban kellemetlen,hogy ucsorog egy ferfi ket novel es a vegen a no fizet, a ferfi pedig nyugisan vegignezi, megis mot gondolnak a ferfirol? Akkor mar mindenkk fizesse kulon a magaet.


A masik,hogy ha ket honapja randizok valakivel,akkor igenis elvarhato mar hogy hivja meg a testveremet is egy kavera.

2022. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!