Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem korrekt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem korrekt?

Figyelt kérdés
Kollegammal beszelgetunk és szerinte nem korrekt mi az hogy csak én cím szóval. Nos azt beszeltuk a barátnőmmel hogy össze koltozunk. Neki van egy haza vagyis anyuka adta neki szülei fizetik a rezsit is. És azt mondta szuleinek csak egy kerese van ha ide koltozok de szerinte meg az sem. Hogy csak a rezsit kell fizetnem. Igazából szerintem korrekt és nem vág földbe. Ti mit gondoltok? Fele fele vagy fizetned csak te
2022. nov. 30. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos érthetetlenül fogalmazol.

Szóval a lany házaba költöznél és mivel ingyen lakhatsz, ezért a teljes rezsit neked kene fizetned.

Jól értem?

Ha szerinted nem korrekt, költözzetek hozzád. Ja hogy neked nincs lakásod, pech.

2022. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizeted magad után a rezsit. És ebben mi az inkorrekt?
2022. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz fogalmazasert. Szóval csak a rezsi teljes rezsi amit ketten hasznalunk én fizetem
2022. nov. 30. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ki vagy használva! Költözz a kollégádhoz, majd ő eltart.
2022. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Korrekt. Konkrétan a segged alá tesznek egy lakást, az a minimum hogy te is beszálsz valamivel.
2022. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rezsi 2 emberre mar fele annyi mint egy alberlet ara. Tehat 50 ezer szerintem minimum van, foleg ha valaki otthon is dolgozik akkor megy a futes sokat.
2022. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is az én lakásomba költözött, amit a szüleim a seggem alá tettek. Azóta már a férjem. A lakást a MIÉNKként emlegetem, a közös otthonunk, eszembe nem jut, hogy csak az enyém lenne.

Nálunk a rezsifizetés azért nem volt kérdés, mert közös kasszán vagyunk. Volt időszak, amikor ő fizette, mert ő ért haza, mikor még nyitva volt a posta. Mióta online fizetésre álltunk át, azóta én fizetem. Hétköznap általában én vásárolok be, néha ő is vesz valamit. Ha elmegyünk egy nagybevásárlásra, általában ő fizet, néha én. Most a nagybevásárlásainkban voltak karácsonyi ajándékok is, az ő és az én családtagjaimnak is. Nem számoltattuk külön, meg nem is osztogattuk szét a blokk alapján. Szóval nem osztjuk el fillérre a kiadásokat, hanem úgy csináljuk, hogy mindketten úgy érezzük, nagyjából egálban vagyunk.

Igazából lényegtelen is, hogy az egész rezsit te fizeted-e vagy sem, mert ha mondjuk közben minden kaját a barátnőd áll, akkor ott ő az, aki meg van kopasztva. És egyébként én szorosan idekötném a házimunkát is. Ha tényleg minden költséget aprólékosan feleztek, de mondjuk minden házimunkát ő csinál, akkor is messze ő járt rosszabbul. Ha te fizeted a rezsit és a többi költségnek a felét, ő viszont valamivel többet gürizik otthon mint te, az oké lehet, ha mindkettőtöknek jó. Ha neked nem tetszik hogy többet fizetsz a rezsibe, akkor tiéd az összes mosogatás, teregetés, porszívózás, felmosás, szóval heti kb. plusz egy munkanapnyi szopás. A lényeg, hogy egyikőtök se károsítsa meg a másikat pénzzel, munkával, idővel.

2022. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6os és hol bérelne bármit havi 50 ezerért? Albérletben is van rezsi amúgy.


Gondolom a felújításokat, javításokat meg fizesse a nő, hiszen az ő lakása, te csak vendég vagy. Rengeteg lett az igyenélő férfi manapság.

2022. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én költöztem a páromhoz. A rezsit ő fizeti, a napi bevásárlást viszont én, és ez sztem 2x annyiba kerül. Így az autót (tankolás) is ő rendezi, és kb egálban vagyunk.
2022. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!