Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton más nőket néz és követ be online. Ha szólok neki, hogy zavar azt mondja vicceskedve, hogy hűséget fogadott nem vakságot. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Mellesleg más ismerős nőkkel is beszélget facebookon, néha videóchatel is az egyik közös lány ismerősünkkel. Órákat képes néha beszélni..közös a hobbijuk, de akkor is..

Én egésznap a pár hónapos babánkkal vagyok itthon. Tudom nem csal meg, csak nagyon zavaró. Mit lehet tenni, ha a szavak nem elegek?


2022. nov. 30. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
En meg mondanam, hogy oke, nezegesse, de nem kell a gyereke anyjat azzal megalazni, hogy az osszes ismerosotoknek az orrara koti ezt a nyilvanos koveteseivel.
2022. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem reaálod túl
2022. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyik pasi ilyen sajnos.
2022. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igazad van.


Órákat beszél? Akkor vagy dolgozni nem jár, vagy a gyerekkel nem foglalkozik, ez már önmagában zavaró (hogy szépen fogalmazzak)

2022. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

#2

Véletlenül pirosat nyomtam rád, félrement. Zöldet akartam. Bocsi. :(

2022. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Van hogy direkt mutogattja a Tiktok videókat nőkről, és röhög azt mondja, hogy szívat vele.


Nem vesztem vele össze még ezek miatt, csak szóvá tettem, de továbbra is csinálja.

2022. nov. 30. 10:53
 7/23 A kérdező kommentje:

#4 saját cége van, szinte akkor jön-megy amikor akar, de pl haza jön és egyből telefonozik. Babát elveszi 2 percre és megy telefonozni utána.

Az ritkaságnak számít, ha tisztába teszi.

Szerencsére nagyon jó baba, így elég könnyű vele, de azért foglalkoztatna többet velünk. Ezt is mondtam neki napokon keresztül, de semmi..

2022. nov. 30. 10:57
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szoktam így nőket nézegetni (pedig egyedülálló férfi vagyok) Szerintem ez nagyon gáz...
2022. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Egysze-kétszer ne főzz neki , esetleg ne moss rá és ha kérdi miért nem akkor küld azokhoz a csajokhoz akikkel beszélget és beköveti...ű


F

2022. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Sok pénz , saját cég.. csodalkozol hogy noi ismerosok is ra vannak allva? A nok penztol ugy hulyulnek meg mint capa a verszagtol.
2022. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!