Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilt le, mikor 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le, mikor 8 éve nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Szóval 2014ben, akkor voltam 15 éves, találkoztam párszor egy fiúval. Nem volt semmi komoly köztünk, sétáltunk, meg vagy 2szer csokoloztunk, de annyiban maradt. Ő akkor volt kb 17 éves😄 Azóta nem is beszéltünk. Már van felesége, aki sógornőm barátnőjének a barátnője 😄 és véletlenül így akadtam rá a csaj adatlapjára, így tűnt fel 2020ban kb, hogy a csávonak le vagyok tiltva😄 nem zaklattam, semmi, egyszerűen abbamaradt a kommunikáció, ossze sem vesztünk 😄 nekem egy éve kb van új profilom, és ma vettem észre, szintén sógornőmön keresztül véletlenül, hogy ez az oldalam is le van tiltva😄 Nem akarok tőlük semmit, nincs is vele problémám, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy jutott eszükbe 7-8 év után is letiltani, és miért? Ők már külföldön is élnek, soha nem futunk össze se, nekem is volt azóta egy 4 éves, jelenleg pedig tart a másfél éves kapcsolatom, nem jelentek veszélyt. Ismerősök sem voltunk nem is tudom mióta...😳 A csaj tilthatott le féltékenységből? Utánam ők hamar összejöttek

2022. nov. 30. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Lehet a sok szmájli miatt? 🤔🤔🤔
2022. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tényleg sok lett, de neked egy mondatod után van egyből 3.:D
2022. nov. 30. 14:39
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak irónia miatt.
2022. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valaki más esetleg, aki nem csak az emojikhoz tud hozzaszolni?
2022. nov. 30. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy a csaj tiltatott le
2022. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy nekem is ez a gyanúm. Nagyon érthetetlen nekem, hogy lehet valaki ennyire féltékeny vagy önbizalomhiányos.. teljesen megdöbbentett.
2022. nov. 30. 15:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, ettől szarabb lett az életed? Változott valami, hogy erről muszáj volt kérdést is kiírni?
2022. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi, csak unatkozok azért írtam ki.:D Először azt hittem még akkor letiltott ahogy összejöttek, olyat sokan csinálnak, azért nem voltak bennem kérdések. És most meglepett hogy idén vagy tavaly is letiltottak, és kíváncsi lettem. Különösebb jelentősége nincs.
2022. nov. 30. 15:16
 9/14 anonim ***** válasza:

Most erre milyen választ vársz? Mi is csak találgatni tudunk, annyi különbséggel, hogy te ismered őket, mi meg nem.

Amúgy meg nem teljesen mindegy?

Lehet, hogy a barátnője kérte vagy lehet, hogy idegesítő vagy a számukra.

2022. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Olyan a munkahelyem, hogy akkor is itt kell lenni, ha nincs munka...:D
2022. nov. 30. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!