Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi hivogatott hetekig,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi hivogatott hetekig,de nem vettem fel neki a telefont.Pár napja úgy döntöttem,hogy na jó visszahívom én.beszéltünk is pár szót.Azóta nem keres és nem válaszol az üzeneteimre.Miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Megpróbálom elmagyarázni, bár erre egy olyan ember akinek az iq szintje megüti a 60-at simán rájön magától is. Ignoráltad őt hetekig, nem vetted fel neki a telefont. A srác valszeg nem szereti ha ilyen módon szivatják úgyhogy ugyan ezt megcsinálja veled is. Több mint valószínű, hogy van tartása és büszkesége is. Amúgy meg rohadt jól tette. Majd megtanulod, hogy ilyet nem szabad csinálni.
2022. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hangod nem szimpi talán?
2022. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom már nem érdekled, mert téged sem érdekelt ő. Akkor lenne hülye, ha ezek után úgy beszélgetne veled, mintha semmi sem történt volna.
2022. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem komolyan érdekelne, hogy ha hetekig nem vetted fel neki a telefont, akkor utána minek hívtad fel? Játszmázol?
2022. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen.játszmázom....Miért baj?? a pasik játszhatnak velem?azt hiszik hülye vagyok és bármit megtehetnek velem.a fagyi vissza nyál.
2022. jún. 21. 20:25
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Innen látszik mennyire ostoba vagy. Olyan pasikon éled ki a frusztrációd akik még nem is játszmáztak veled. Gusztustalan.
2022. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Én amúgy azt sem értem, minek hetekig hívogatni valakit, aki nem veszi fel a telefont? Max. kétszer megpróbálom, aztán ha egyszer sem veszi fel, és nem is hív vissza az illető, akkor hagyom a p...ba. Egyébként valószínűleg a csávó is elérte azt, hogy most te agyalj azon, hogy miért nem reagál. Most már késő bánat, senkit sem lehet sokáig hülyíteni, még a legnaivabb és legtürelmesebb embert sem.
2022. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Így jár az aki játszmázik.

Inkább neked nyalt vissza most a fagyi úgy látom.

2022. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
"Igen.játszmázom....Miért baj?? a pasik játszhatnak velem?azt hiszik hülye vagyok és bármit megtehetnek velem.a fagyi vissza nyál." Hogy őszinte legyek, hányingerem van ettől a stílustól, illetve viselkedéstől, gondolom, aki téged szívatott, azzal nem voltál ilyen bátor. A Jóisten mentsen meg minden férfit egy ilyen nőtől... De most már legalább tudjuk, milyen frusztrált, megkeseredett, férfigyűlölő nők fröcskölődnek itt nap mint nap.
2022. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Már nem érdekled, akkor most kinek nyalt vissza a fagyi?😃
2022. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!