Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy ez szarul esett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ez szarul esett a részemről?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 1 éve és 8 honapja.

1 éve költöztünk össze. Nagyon jó a kapcsolatunk. Jó a szex, jól elvagyunk. Megad nekem mindent. Nagyon szeretem.

De tegnap lapozgatok Facebookon és ott volt egy kép egy lányról. Az a lány rakta ki aki régen elöttem tetszett a páromnak. Csak a lányka nem kellet. Elvileg nagyon oda volt érte.de ezt csak holttam.de azt a párom mondta hogy régen tetszett neki. Csak a lány töbször kikosarazta. Na az a lényeg hogy az a kép amit a lány kirakott kb 2 napos. És a párom szivezte. Rá mentem az adat lapjára és láttam hogy egy csomó képet videóját szivezgette. Nem az összeset de párat. És hát elég szarul esik. Mindenki azt mondja hogy szebb vagyok a lánynál.. De nem tudom. Párom azt mondta ne gondoljam túl. De akkor is rosszul esik.


2022. dec. 1. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem gáz, az ő részéről viszont az, hogy melletted más csajt nézeget és szivezz.

"Kuro-like" és kb. ha a csajnak kellene a párod ugrana azonnal!

Én rákerdeznek konkrétan, hogy tetszik-e még neki (bár nyilvánvaló) és hogy most én ki vagyok, a barátnője, akit szeret vagy amolyan bufelejto, egy szamár, mert a ló nincs meg?

És ha habbog össze vissza, vagy később ugyanezt teszi szépen szakítanék!

2022. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanezt csinalta az exem, irogatott is neki amibol az lett hogy tulleptek egy hatart ami nem fer bele ha kapcsolatban van az ember igy szakitottam vele. Erzelmi megcsalasnak is nevezhetjuk amit lemuveltek.

Szoval nagyon vigyazz..

2022. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ja es szakitas utan mar fuzte is hogy hatha osszejon neki most. Ne jarj igy nagyon osszetudja torni az embert egy ilyen.
2022. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Hülyiteni akarja a csajt?vagy talonba kellene?
2022. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Aztán vannak olyan hölgyikék, akik mint valami önjelölt igazság bajnokai, semmi másra nem mennek, csak hogy gallyra vágjanak egy kapcsolatot, aztán jót kacarászanak a végén.

(havelemegtettevelemismegfogja)

Illetve olyan is van, hogy a srác nem lép át egy határt, és nem sejti, hogy a T. párja egy profi oknyomozó.

2022. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Azzal, hogy szívet tesz másik nő fotóira, videoira, már átlépte azt a határt.
2022. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!