Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet a részemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25/F vagyok. Nemrég meghalt az édesanyám, aki egyedül nevelt, de már évekkel ezelőtt elköltöztem tőle. Mostanában szedem össze a cuccait, és sok elegáns ruhadarabot találtam, amiket csak úgy kidobni... Nemrég lett barátnőm, és arra gondoltam, hogy megkérdezem, szeretné-e valamelyiket, alkatra nagyon hasonló, mint anyám volt.

Mivel nemrég vagyunk együtt, még nem ismerem száz százalékig, és nem akarom, hogy megsértődjön esetleg azon, hogy anyám használt ruháit felkínálom neki. Sokan megsértődnek ilyeneken.


Ti mit gondoltok?


2020. dec. 4. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerte, nem kötődik érzelmileg, és mivel túl rövid ideje ismered,

ne ajánld fel, semmiképpen. Ráadásul nem is azonos korosztály. Nagyon rosszul jönnél ki ebből.

Hanem a rokonok között már megteheted.

2020. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra kissé bizarr. Nem szívesen látnám anyám ruháit máson. Részvétem!
2020. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon friss kapcsolat, nem adnám oda olyan embernek, akivel egyszerűen még nincs olyan mély érzelmi és bizalmi viszony.

Illetve, ha odaakarod adni, akkor készülj fel, hogy lehet elutasítja és ez nem ellened szól vagy az anyukád ellen, valószínűleg én se fogadnám el.

Viszont, ha nem tudsz megválni a ruháktól, akkor tedd el és hagyj magadnak időt, hogy kitaláld mit kezdj vele.

Szerintem én odaadnám valamilyen alapítványnak.

2020. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Friss a kapcsolat, ne rontsd el azzal, hogy ruhát veszel neki, ráadásul pont édesanyád ruháit szeretnéd látni rajta? Nem is értem hogy jutott eszedbe.
2020. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez elég beteges...
2020. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez bizarr, én biztos, hogy nemet mondanék. Nem is a használt ruha, de a halott édesanyádét? Komolyan?
2020. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég bizarr.

Ha sajnálod kidobni mert tényleg olyan jó minőségű, alig használt, inkább adományozd vagy add el.

2020. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan "anya" amiért nem kár és lazán lehetne a ruháit odaadni egyből.Mondjuk nem a barátnőmnek.
2020. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!