Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rondák vagytok reggelente? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondák vagytok reggelente? Ha igen, a párotok nem szokott kiábrándulni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szoktam mondani, azt is, hogy ő sem reggel néz ki a legjobban, de nem érdekli. Volt ebből már vita, nem is egyszer. El van szállva magától.
2010. szept. 30. 15:15
 12/18 anonim ***** válasza:

Te jó ég micsoda beképzelt bunkó lehet a te kedvesed. :D

Én biztos arcul csapnám, úgy a reggeli kávé mellé, hogy ő is legalább olyan ronda legyen mint én. Egoista majom, remélem azért te is megmondod neki, hogy csúf a reggeli ábrázata.

2010. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jajj most mit izéltek én is szoktam mondani reggel h "Olyan vagy, mint Szörnyella deFrász" de tudja h vicc :P:P Mindenki nyúzott reggel nincs ebben semmi :D

F

2010. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha vicc. de nem minden férfi viccel ezzel.
2010. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én szoktam mindig azzal poénkodni, hogy ha vki meglát reggel, másnaposan, kócosan, smink nélkül, garantáltan hazáig rohan sírva...eddig még nem történt meg:D

A barátod meg tapló, ha ilyeneket mond...sztem reggel senki nincs a toppon

19L

2010. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"azt mondják, hogy nagyon szép lány vagyok.

és a párom szerint is , reggel,este,délután...mindig."


Ezt az egót :)


Válasz: Én nem sminkelem magam, csak megfésülködök, azt ennyi. Mondjuk páromnak a kócos hajam is bejön :) Biztos reggel kicsit kómásan nézek ki a fejemből ,de akkora nagy különbség szerintem nincs. Páromnak bwjövök, a többi nem izgat.

2010. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
te ronda vagy reggel?:D
2010. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt most azért k*rvára nem értem. Ha alszol jóhogy kócos leszel... Kedves kérdező, én is azt javaslom hogy vágd be a hisztit :D
2010. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!