Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiből kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakiből kiábrándulni? :S

Figyelt kérdés
van egy lány,aki nagyon tetszik,de megegyeztünk,hogy csak barátok leszünk,de én nem tudom elfelejteni,hogy mit érzek. És mindig újra és újra rám tör,hogy tetszik és majd meghalok,hogy tudom,nem lehet az enyém.Mit tegyek?:S
2010. jún. 1. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérj meg valaki,hogy sz@rjon rá,így biztos,hogy ki fogsz ábrándulni belőle.

Sok szerencsét.:)

2010. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is nyugodjál le..aztán döntsd el, hogy tudsz e uralkodni magadon vagy sem, mert ha nem akkor veszett ügy. Ha viszont mégis akkor talán van esélyed meghódítani, bár ez sok körülménytől is függ pl. h egyeltalán egy arasznyit is bejössz-e neki. A lényeg, hogy semmiképp se üldözd a szerelmeddel, ne kövesd meg zaklasd...stb. Aztán meg ...el kell csábítani..ti pasik értetek ehhez nem? :D
2010. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ismételgetsd mantraként, hogy "elengedem xy-nal kapcsolatos érzelmeimet"
2010. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

írd le egy papírra 100x, h utálom az xy-t...

és nem írok rá és nem hívom föl...:D:D:D

2010. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az nem elég kiábrándító, hogy nem kellesz neki? Érdekes, ez nálam mindig bevált.
2010. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

egyszerű lehet az életed XD

nekem mindig azok jönnek be akiket nem tudok megkapni.

2010. jún. 1. 21:47
 7/12 anonim válasza:
Háát..ez nem lehetséges dolog..ezen csakaz idő segít..és próbálj nem gondolni rá..
2010. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AfroAmerikai ***** válasza:

Foglald le magad valamivel, keress valami elfoglaltságot, hogy ne gondolj rá, gondolok ilyenekre pl: szgépes játék, bringa, ha játszol vmi hangszeren akkor az, vagy csak egyszerűen menjetek el a haverokkal valahova.


-AfroAmerikai-

2010. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is erre keresem a választ, de még nem találtam meg.
2010. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
keress mást.
2010. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!