Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van így? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van így? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy az ismerkedés elején vannak egyfajta dominancia harcok. Egyik fél mindig dominansabb a másiknál. Én azt tapasztalom a környezetemben is ha úgy mond nincs meg ez a balansz hogy mind a két fél egyenlő annak csak rossz lesz q vége. Gondolok itt olyanokra ha valaki alá rendeli magát a másiknak abból jönnek az alazasok, megcsalas stb... Szerintem az régen rossz ha a nő nem látja a férfiben úgy mond a férfit.

2022. dec. 2. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kapcsolatban van valami dominancia. Ez igaz a munkakapcsolatokra, barátságokra is. A legtöbb ember szeretné valahova berakni az egóját. Van, aki alulra, van, aki felülre. Ez ilyen. Van, aki szeret domináns lenni, másik viszont alárendelt típusok és akár ezt igényelhetik is.

DE, aki valóban képes egyenrangúan tekinteni a másikra és ehhez megvan a kellő intelligenciája, az tud egyenrangú fél lenni. És nem lesz rossz vége, hanem jó.

És ilyenkor jön képbe a kompromisszum. Mivel nincs 2 egyforma ember, így néha valakinek engednie kell. Ezt lehet teljesen korrekten is csinálni.


Az meg rejtély, hogy mit értesz azalatt, hogy rossz, ha egy nő nem látja a férfiban a férfit... Nem mindenkinek ugyanaz férfias.

2022. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol ott van a dominancia, mert az egó mindenkiben ott van és felül akar kerekedni a másikon. Minél kisebb az egó, annál nagyobb a lehetőség arra, amit szeretnél.
2022. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, de a felek kölcsönösen tanulnak egymástól, és így kiegészítik egymást. Az egyik, aki nyuszi volt, elkezd aktívabb lenni, aki örökmozgó volt, az meg visszább kapcsol cseppet.
2022. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem igazad van
2022. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Helyre kell tennem egy pár dolgot. A férfi uralkodásra lett teremtve, a nő pedig engedelmességre. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kihasználják egymást és rossz lesz a kapcsolat. Egészséges körülmények között így van felosztva. De elhitették a nőkkel, hogy ők is lehetnek dominánsak, így leuralhatják a férfit, de nem erre vannak kódolva, különben odaveszik a nőiességük. Ha egy nő mégis domináns lesz, akkor egy papucsot fog választani, akit általában megcsal egy nálánál dominánsabb pasival. Mert akárhogy is rugóznak a nők a férfidominancián, nem tudják kiheverni, ha egy férfi nem uralkodó típus. Sári Évi mondta egyszer hogy kikéri magának ha egy férfi megmondja neki hogy mit csináljon, ugyanakkor mondja meg neki hogy mit csináljon! Ilyen dilemma van a nők fejében, csak el kell dönteni hogy mit akarnak.
2022. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Juj 5ös, ezért te mit fogsz kapni. Pedig nőként mondom, igazad van
2022. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Számolok vele, de akkor is!
2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magukra vessenek azok a nők akik ezt nem látják át 🤭
2022. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Az a nő, aki picsog a férfidominancián, valójában azon picsog hogy miért nem tudja leuralni a férfit, mert félelmében csak így tud kontrollt szerezni. Magyarul a férfiaktól fél, de akkor minek neki férfi? Apasebet kéne gyógyítani, meg a sérült nőiességét.
2022. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne hogy jól értelmezem ezt az értelmetlen katyvaszt ami kérdésnek van idehányva, de a játszmázást utálom, és a játszmázó elmehet a játszmázó jóédesanyjába, ennyi a véleményem a témáról 🤷

42N

2022. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!