Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt elérni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt elérni ?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindenen átmentem az életben es arra vágyok, hogy az volna a számomra a legjobb, ha saját magam társaságával megelégednék és nem még foglalkoznák másokkal.

Eddig sok energiát fordítottam másokra, ami nemhogy nem térült meg, de vissza is ütött rám. Rájöttem, hogy bármennyire is irtózatos a teljes magany, meg kell tanuljak örülni neki es becsülni a nyugalmat, békét, hogy senki nem bánt, senki sem hazudik, csal meg.

Sajnos egyszer sem volt szerencsém a férfiakkal, azzal a 3-4 el aki volt eletem során , pedig azt mondjak vak tyúk is talal szemet, legalabb egyszer.

Velem ez nem törtent meg es most mar csak arra vágyok, hogy megtalaljam a nyugalmam es örömöm önmagamban, ne függjek mástól.

Több even at eltem egyedul is, sajat döntesből, nem vagyok társfüggő, de valahogy most nehezen szakítok.

Hogyan tudom elérni, hogy jól legyek egyedul, kiegyensúlyozott es esetleg egy maganyos karácsony se ejtsen kétségbe ?

Vajon nincs veszély hogy bekattanok a magánytól ?

Szeretnék nyugalmat es békességet


2022. dec. 2. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:
51 eves vagyok/ nő
2022. dec. 2. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod, időnként elő fog törni, az idő múlásával egyre erőteljesebben. Helyedben inkább arra fókuszálnék, hogyan tudsz a múlt hibáiból tanulni és jobb döntéseket hozni a párkeresésben, párkapcsolatban. Ha szükséges, kérj barátaidtól segítséget!
2022. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi fog előtörni?
2022. dec. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!