Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lennèl a párodra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennèl a párodra, ha minden hónapban 1 évig elmenne egy wellness szállodába 2 napra továbbképzésre a kollégáival ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Most jelentkezett egy továbbképzésre ,így nem értem mire írod azt,hogy ha a kapcsolatunk elejétől ez menne …"


Miért? Írtad valahol, hogy milyen régóta vagytok együtt? Úgy látszik elkerülte a figyelmemet, vagy láthatatlan tintával írtad 😂 És te kérdeztél vissza, hogy pl mitől függ. Én meg válaszoltam. Nagyon bonyolult összefüggések.

Amúgy szerintem te rémeket látsz. Ha eddig nem adott okot féltékenységre, akkor csak feleslegesen hergeled magad ezzel. Illetve ha még esetleg cseszegeted is vele, akkor te magad fogod meghozni a kedvét egy kolléganőhöz.

2022. dec. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést ,mert érdekel,ki mit gondol az ilyen többnapos továbbképzésekről
2022. dec. 4. 15:37
 13/15 anonim ***** válasza:

11: "Illetve ha még esetleg cseszegeted is vele, akkor te magad fogod meghozni a kedvét egy kolléganőhöz."


Ha ahhoz nem is, de ahhoz mindenképpen, hogy a féltékenykedő párjával szakítson.

2022. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Emberek èbresztő!!!Nem mondtam hogy egy szóval se hogy bármit is mondtam a pàromnak hogy zavar vagy féltékeny vagyok !!A rossz indulat meg a kötözködes az emberek lételeme ebben az országban !!!
2022. dec. 4. 20:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem mondtad itt egy szóval sem, ez igaz. Attól még érezhető, hogy ezen jár az agyad. :-)

Mindenesetre dicséretes, hogy van önuralmad, és először megkérdezed, más mit gondolna ilyenkor, ahelyett, hogy kapásból b....ogatni kezdenéd a párodat.

2022. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!