Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működnek azok a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működnek azok a kapcsolatok, ahol a nő sokkal jobban áll anyagilag a férfinél, mert szüleim kapcsolata egy katasztrófa?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor mindketten messze középosztály kategória, hanem arra, hogy minimálbéres tanár (208 ezer), és mondjuk egy legalább 400 ezret kereső nő. Vagy olyan felállás, hogy 300 ezret keres a férfi, 700-at a nő.


Tudom, a pénz önmagában nem tart össze egy kapcsolatot, de ezek csak úgy működhetnek ha tenyleg közös a kassza és nincs olyan, hogy akkor ki mennyit költ mire, mert közös...


A szüleim házassága alig működik, sosem voltak közös kasszán, mert édesapámnak elég, ha vegetál a fizetéséből, anyukám meg évi 3-4x utazik külföldre újabban.


Ki van borulva, hogy apám újabban húst sem vesz, nem hogy elhívná egy napra a legközelebbi wellnessbe, az meg, hogy kapjon bármit is (csoki, virág) akár szülinapra, névnapra, nőnapra, ÉVEK ÓTA nem kap semmit! :(


Szeretem az apukámat, nagyon. De amit anyuval művel, felfordul tőle a gyomrom. Ez már egyenesen kihasználás, eltartatja magát, plusz megy az érzelmi zsarolás, mert van egy beteg húgom, aki sosem fog otthonról elköltözni, ez a közös terhük.


Anya meg kb. Nem rakhatja ki apumat, mert nincs hova mennie annyira csóró konkrètan. :(



2022. dec. 5. 03:07
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Ja és arról ne is beszéljünk, hogy anyám állandóan azt hajtogatja, hogy keressek egy normális pasit, legalább én legyek megfizetve egy párkapcsolatban, legyen saját lakása meg ilyenek.


Es nagyon meglepődött amikor azt mondtam "aha, hány olyan pasi van 30 alatt akinek van saját lakása szerinted? "


Ezzel szerencsére leállt az okoskodással, jóhogynem akasszak le egy milliomost magamnak... :D

2022. dec. 5. 03:09
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem bármelyik kapcsolat jól működhet, anyagiaktól függetlenül, ha szereti egymást a két fél. Szerintem, ha valakinek nincs pénze, a szeretetet ki lehet fejezni érintéssel, csókkal, satöbbi. Abból látszik igazán.
2022. dec. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez miért csak apád hibája? Főleg úgy, hogy anyád hozzáállása szerint megfizetve kellene lenni egy párkapcsolatban. Anyád évente 4x megy külföldre, mehetnének 2x kettesben. Nyilván nem fognak, de ennek a helyzetnek anyád is az aktív okozója.

Igen, ideális helyzetben közös kassza van, de az ő kapcsolatuk, nagyon nem a pénz miatt olyan, amilyen, ez csak az érzelmi elhidegülés következménye.

2022. dec. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Van az a mondás sz*rból várat építeni nem lehet. Mindketten sérült emberek, az ellenkező nemű szülőjüket 2 különböző módon veszítették el a húszas éveik legelején... és ezeket a traumákat jól belehúzták a kapcsolatukba, ami iszonyat toxikus, és én ugy vagyok vele, inkább maradok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ami az elejétől halálra van ítélve.


Évek óta járok pszichológushoz, nyilván jó lenne egy kapcsolat, de még nem tartok ott, hogy kihevertem volna, amit tőlük láttam. Én erre semmilyen szinten nem vágyom, inkább tanulok. :(

2022. dec. 5. 03:47
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, hogy olyanba ne legyél, ami halálra van ítélve. De lehet, ha valakivel összejönnél, aki szimpatikus, akkor a szeretet meggyógyítana.
2022. dec. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Voltam már szerelmes, valamiért mindig sikerült utánoznom a családi traumákat. Az érzéseim nem voltak kölcsönösek szerencsére...


Aztán udvarolt nekem valaki... igazából csak szex kellett volna és valaki aki majd eltartja mert semmi motivációja nem volt 29 évesen, én meg túl fiatal voltam akkor ahhoz, hogy ilyesmibe belemenjek, meg hát a józan ész nem vesz rá egy nőt sem egy ilyen pasira. XD

2022. dec. 5. 03:57
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Jól tetted, hogy elkerülted azt is. Érdemes akkor tudatosítanod a viselkedésmintáidat, és olvasni ezekről, hogy neked összejöjjön a dolog majd. Mert hiába tanulsz, és telik az idő, akkor fog változni, ha te átéled a viselkedésed és megváltoztatod tudatosan.
2022. dec. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Én keresek (kinn) 850 körül.

Párom itthon keres 400 körül.

200at a számlámra rakok, a többi teljes közös. Sose számoljuk ki mennyit, mit mikor fizet.

N 30 (párom 34).

2022. dec. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

En igazgato egy allami cegnel

Netto 900e plusz evi 800e cafi

Jogaszkent (fel eve neveztek ki)


A ferjem szinten jogasz egy multinal netto 400e plusz evi 300e cafi


Elmult 8 evben ez jol mukodott. Es fog is mert nem a penz a fontos

2022. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak annyi a tanulsága, hogy te majd gondold újra a nézeteidet hiszti helyett.
2022. dec. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!