Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mi válthatta ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mi válthatta ki belőle? Ennyit változhat az ember fél év alatt?

Figyelt kérdés

Most mindjárt jönnek a lenéző, szidó válaszok, hogy ne akard visszaszerezni a volt barátod, fogd fel, hogy ennyi idő után már nem akar tőled semmit.

Szóval szakított velem fél éve, én még nagyon szeretem, vissza akarom kapni.

De azóta teljesen megváltozott. Egy csendes, visszahúzódó fiúból alig 5 hónap alatt egy hatalmas partyarc lett, aki állandóan bulizik, és pózolós képeket tölt fel közösségi oldalakra. Ő is tudja gondolom, hogy ez nem az ő stílusa, és egyik haverom, aki az ő osztálytársa, nekem sajnos szomszédom, így gyakran beszélünk, mesélte, hogy teljesen más lett, de ő sem érzi így jól magát.

Miért mutatja ezt a külvilág felé? Nem érzi így jól magát, akkor miért akar változni? Nem lehet, hogy szeretetre vágyik, amit valahogy így akar megkapni?


2011. júl. 24. 12:25
 1/9 tetro ***** válasza:
67%
vagy annyira lezúztad szegényt a szakítással, hogy úgy érzi hogy most valami nagyon más kell...
2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem.

Engem tört össze teljesen.

2011. júl. 24. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Neki is b*szottmód fájt a dolog, talán a hülyéje azt se tudta mit csinál. Most meg előadja a világnak hogy leszar ő mindent, fasza kőszívű pa-pa-pa-partyarc. Belül meg haldoklik.


Csöngess át valami aranyos-szexi ruhában és nagy adag érzéssel smárold le. Vagy próbálj vele beszélni, bár ez megrémítheti...

2011. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:))

Hát ez ám az ötlet. Köszi ! :D

Köszönöm a válaszokat. Nekem nagyon hiányzik, bármit megtennék, hogy visszaszerezzem, azóta nincs barátnője.

Mit tehetnék? Tippek?

2011. júl. 24. 14:36
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintetek fiatal korban könnyebb valakit visszaszerezni?

*Valamint még annyit szeretnék hozzátenni, hogy mindig olyan jókedvűnek látja mindenki és lazának.

Nem értem..

2011. júl. 24. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont igy probalja meg lezarni magaban a dolgot. Arra van az allando bulizas hogy felejteni tudjon, legalabb egy kis idore. Jokedvunek es lazanak latszik de belul baromi maganyos es szomoru lehet. Nem veletlen hogy azota sincs bnoje. Egy ferfi sajnos mutathatja ki a belso problemait es nem beszelhet rola senkivel. Egyedul kell feldolgoznia magaban.
2011. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és hogyan szerezhetném vissza?
2011. júl. 24. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehez ugy. Ha Te szakitottal volna, en is azt mondanam hogy tedd amit a 13:05-os javasolt. Mivel o szakitott, neki kene lepest tennie ha valtoztatni akar. Lehet tudni mi volt szakitas oka?
2011. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon bonyolult, a végén azt érezte, nem szerelmes.

Bizonytalan volt, szerintem még szeretett, csakhát keveset találkoztunk

2011. júl. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!