Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl hamarabb embereken? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon lassan jutok túl embereken, lassan dolgozom fel a dolgokat és ez a mindennapjaimat igencsak megnehezíti. Világéletemben így volt, ha tetszett valaki, pláne ha szerelmes voltam, hogy amikor adott esetben világossá vált, hogy nem lesz a dologból semmi, akkor is baromi lassan jutok el odáig, hogy már nem érdekel úgy. Volt olyan korábban, hogy láttam valakin az érdeklődés jeleit (elég egyértelmű volt, mások is észrevették) aztán mégsem jött össze a dolog és évekbe telt. Oké, ilyen csak egyszer volt és jóval fiatalabb voltam.


Most is van olyan ember, akit a nyáron ismertem meg, jóba lettünk, volt ott szerintem érdeklődés is a részéről, de nem lehet a dologból semmi (teljesen irreleváns, most a kérdés szempontjából, hogy miért, nem erre akarom kihegyezni) és egyszerűen a mai napig minden nap eszembe jut, mindenkit hozzá hasonlítok.


Ráadásul ilyenkor más emberek felé nehezebben is leszek nyitottabb ilyen értelemben.

Egyébként sok időt töltök barátokkal, van bőven elfoglaltságom munka, hobbi, barátok, család, programok, sok új élményt szerzek, tartalmas az életem, de egyszerűen ha valakivel érzem, hogy van köztünk valami, vagy lehetne és kvázi ilyen lezáratlan a dolog, nagyon nehezen lépek túl.


Más ember több éves házasságból kilépve is tud pár hónap után új kapcsolatot kialakítani, én meg egy meg nem valósult kapcsolaton (vagy egyáltalán a lehetőségen, hogy kiderítsük mi lett volna ha) kínlódok hónapokig.


A "fogadd el, lépj túl rajta" hozzáállásról csak annyit, hogy könnyű mondani. Túllépnék én, de ha a másik van a fejedben egyfolytában, úgy nehéz.


Hogyan gyorsíthatnám fel a túllépés folyamatát?



2022. dec. 9. 21:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még gondoltam hozzáteszem, hogy azt is próbáltam (mondjuk ez egészen konkrétan egy szerelmi bánat közben volt), hogy célzottan ismerkedtem másokkal és randira is elmentem, de végig az volt a fejemben, hogy mit keresek én itt, nem itt van a helyem, nem vele, igazából nem is érdekel ez az ember stb. Szóval ez nem vált be.:(
2022. dec. 9. 21:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Valszeg nincs más. Ugy ez ilyen.
2022. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én túl teszem magam rajta nem mondom, hogy könnyen de ha tudom, hogy tényleg nincs esély stb. elfogadom és ennyi.

Mást nem tehetsz, elfogadás, lezárás és tovább lépés.

2022. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Le is feküdtetek egymással?
2022. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok,mint Te, csak pasiban
2022. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor voltál szerelmes életedben?
2022. dec. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"lezáratlan a dolog, ... mi lett volna ha"


Így volt. Ez volt. Ez történt. Ezt éreztem. - fogalmazd meg magadnak tényszerűen, semmi "volna".

2022. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a francnak írsz ki valamit, ha nem reagálsz? Nyomorék!
2022. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# rettentő frusztrált lehetsz. Van életem amit nem itt élek, köszi.


Egyébként meg mire reagáljak?

#6 kérdésére a válasz: úgy rendesen szerelmes kétszer. Bár nem tudom mennyiben releváns.


#4 kérdésre a válasz (nem), meg teljesen irreleváns, mert az egy esetet ragad ki, amikor külön kiemeltem, hogy NEM egy esetről szól a kérdés, hanem egy "jelenségről", ami több évet, embert stb. foglal magába.


Nem akartam egy esetről vagy emberről sok konkrétumot írni, mert akkor a válaszadók nem tudnak elvonatkoztatni (valahol jogosan) egyiktől sem.

2022. dec. 11. 10:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat az első megjegyzésem, #8-asnak szólt. :)
2022. dec. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!