Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak barátnőmnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk és nincs jelenleg ötletem, hogy mit adhatnék neki. Fél éve vagyunk együtt. Milyen olyan személyesebb ajándékot lehetne kitalálni, ami még megjönne vagy elkészülne addigra.
2022. dec. 14. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerjük, nem tudjuk, neki mi személyes.
2022. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

karácsony kisbetű!

egy vibrátor sztem elég személyes...

2022. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szeret színházba járni? Milyen hobbijai vannak? Van olyan dolog, ami elromlott nála és szüksége lenne újra? Szereti a könyveket? Tett valami utalást, hogy mire vágyna?
2022. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Pl fehérneműt. Szép, akár márkás, a hétköznapokban is hordható darabot/kat, valamilyen különleges édességgel, amit szeret.
2022. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#4 szerintem fehérneműt max. a szeretőjének vesz karácsonyra az ember, nekem nagyon nem esne jól a páromtól😅
2022. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na meg a bugyika a faszinak ajándék.
2022. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az gáz ha asszed mi jobban ismerjük a bnődet nálad xD Mondjuk lehet, hogy a tegnapi után én jobban ismerem. Hihihi
2022. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

5

mert te bugyi nélkül jársz??


jó fehérneműre mindig szükség van, és nem azt kell szem előtt tartani, h. szexi legyen, hanem kényelmes, praktikus viselet.

ekkora faxságot meg eddig nem hallottam, h. azt kizárólag a szeretőnek szokás.

tapasztaltad?

2022. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
#8 pont ugyanerre gondoltam én is. 5ös tuti hosszú éveket töltött szeretői státuszban 😂 szexi, faszinak való bugyikában. Lehet munkaidőben is azt hordta. 😂 Neki nincs szüksége hétköznapi, kényelmes fehérneműre, ezek szerint kis mellű is. 😂
2022. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

A szexi fehérneműket megveszem magamnak, van belőle bőven, nekem a “szeretet ünnepére” ne ezt vegyen a párom, baromi gáz🤣Én se zoknit meg alsógatyát veszek neki, ennél már csak az lenne nevetségesebb, ha tusfürdőt adnék neki. A párom szerencsére törődőbb és kreatívabb annál, minthogy ilyet vegyen. Ez hol személyes ajándék?


És amúgy szerető nem voltam soha, de kb. annak tudnám elképzelni, hogy ilyet vesz karácsonyra egy faszi.

2022. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!