Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem olyanokhoz szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem olyanokhoz szól aki nem szeretne gyereket és párkapcsolatban él. Már ismerkedéskor tisztáztátok ezt a párotokkal? Vagy később vetődött fel a téma?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztm ismerkedés elején tisztázni kell, ebbe nincs kompromisszum.
2022. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 harebell ***** válasza:
100%
Amikor elkezdett komolyra fordulni a kapcsolat, szóba került ez is. Akkor amúgy még egyikünk sem volt 100% biztos benne, hogy nem szeretnénk, de a nem felé hajlottunk mindketten.
2022. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Már ismerkedés elején tisztáztam. Igaz, én nem zárom ki teljesen a lehetőséget, hogy egyszer talán szeretnék majd gyereket, de ezt direkt úgy közöltem le, hogy még évekig biztosan nem, és nagy valószínűséggel utána sem.

Amennyiben viszont ez változna bennem, az se legyen kizáró ok. Tehát én mind a két forgatókönyvet felvázoltam és olyat kerestem, akinek mindkét opció megfelelő.

2022. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előre tudta a párom, sőt, eleve így kerestem párt.
2022. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Badoon ismertem meg a páromat, már oda is kiírtam, hogy gyermekmentes vagyok, de valahogy nem tűnt fel neki.


Aztán utalgattam rá még ismerkedés közben, megkérdezte a miértjét, én kifejtettem hosszan, és teljesen megértette.

Akkoriban ő még nem tudta eldönteni, hogy a jövőben szeretne-e gyereket, de nem jelentett számára problémát, ha nem lesz.


Mára már ő is teljesen a gyerekvállalás ellen van. Így vettünk házat is, hogy kettőnknek elég legyen, de plusz szoba egy esetleges gyereknek nem lenne.

2022. dec. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

En senkitol nem szeretnék míg nem is ismerem. Igy senkinek nem mondok olyat hogy akarnék Tőle.


Minden barátommal a szerelmes ködben jött csak elő a téma.

A mostanival is jo lett volna, ő azt mondta még várjunk, aztán kiderult hogy olyan a jelleme hogy ha lesz is oda se adnám neki a gyereket, igy meg nem akarok, de mármeg ő akar gyereket.

De nekem feltételem előszerződés, hogy enyém lenne a kizárolagos felugyeleti jog, abba pedig nem akar beleegyezni. Enélkül pedig nem szülök Neki. Őt nem engedném, hogy elvigye a felugyeletem nelkul vagy bármi. Igy inkább teherbe se ejthet. (A szerelmes ködben pár hónaposak voltunk mikor feljott a gyerektéma, most 1 éves a kapcsolat es ismerem annyira hogy nem utolag akarnék a biroságra járni felugyeleti jogokért, hanem még gyerekvállalás elött ezt lefolytatni, különben nem vállalok tőle gyereket. Még mindig nem egyezett ebbe bele. Ha soha nem fog, Neki soha nem is szülök)

2022. dec. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már ismerkedés elején, hogy ne töltsünk együtt éveket feleslegesen...


De!


2 olyan nővel is együtt voltam akik azt mondták, hogy soha semmilyen körülmények között nem akarnak gyereket. Végig ezt állították.


Az egyiknél 5 év a másiknál 3 év telt el...aztán hát mégiscsak jó lenne...hát nekem nem. És véget ért a kapcsolat.

2022. dec. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6#


Ez de beteg. EGyütt vagy vele, de nem szülnél neki mert olyan a jelleme...hát, csak gratulálok, mert ez alapján összeilletek. Ilyen meg nincs, hogy előre még gyerekszületés előtt rögzititek, hogy kizárólagos gyfelügyelet.

Anyám, ilyen aggyal te mit csinálsz?

2022. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Tudod mi a beteg?

Akiknek utólag veszi el a gyámugy a gyerekét, meg utolag járkálnak biroságra válásnál felugyeleti jogot intézni.

Tudod hány ilyen van?


És én lennék a beteg aki előre gondolkodik?

Nem esetleges válásnál akarok aggódni hogy fogja viszi vagy aláirásokért rohangálni exférjhez, ha kell vmi okmányhoz.

Így is úgy is az anyánál szokott maradni a kicsi, én nem bízom abban hogy láthatásokon ha nem látom mit csinál. Vagy lehet gyerekutálo nője lesz utánam, ahogy itt is olvasni ilyenekről, nem hagyom ezeket. Egy gyermeket, főleg ha a sajátom, biztonságban akarom tudni. Es az én leszek neki 20 éven is át. Ez a minimum hogy meggondolatlanul nem fogok szülni.

2022. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Én nem egyezem abba bele hogy válás után egy "apa", caak ugy elvigye a gyerekemet felügyeletem nélkül. Akkor nem szülök neki ha ez neki nem fekszik.

Latok simán gyerekbántalmazókat is akik egész heteket vannak gyerekkel teljesen szabad kezet kapva. Ésok hülye anya van. Az a beteg.

2022. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!