Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Leráznátok ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Leráznátok ismerkedés során egy olyan, eddig szimpatikus 30 éves férfit, aki elmondja, hogy még nem volt barátnője és szexben is csak párszor volt része? Úgy derül ki, hogy az eddigi párkapcsolatok és a szex téma kerül szóba.

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szavazz. :)
2020. aug. 12. 11:08
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de bizonyítania kéne, hogy levált a szüleiről. Két hosszú kapcsolatomban is én voltam az első barátnő, és nagyon zavaró lenne megint arról vitatkozni, hogy hol vannak a határok a szüleinél.
2020. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha az a pár alkalom szex nem prostival, vagy nem félájult részeg/drogos lányokkal történt, valamint TÉNYLEG nagyon szimpatikus, helyes, intelligens, akkor tuti nem szórnám ki emiatt, hanem megismerkednék vele rendesen. :)

(a válaszom elméleti, mivel van párom)

2020. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellett újra kiírni? :D
2020. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, értem, bocsi, nem olvastam el elég alaposan elsőre. :)))
2020. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a párkapcsolaton kívüli szex miatt.
2020. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
A mostani párom is ilyen. Persze ilyenkor van pár dolog az elején, ami nem lesz tökéletes, meg amire jobban oda kell figyelni, viszont attól még működhetnek jól a dolgok, szóval nem kizáró tényező.
2020. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mert dugni volt esze, de senkit sem tudott megtartani. Az ilyen emberek defektesek, én pedig szeretnék békében megállapodni, nem pedig harcolni egy kapcsolatban a másik agybajával.
2020. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen pasival jöttem össze nem olyan régen.

Nem tagadom, jobban örültem volna több tapasztalatnak főleg, hogy nekem több van fiatalabb létemre, de amint a példa mutatja, megkapta az esélyt.

Amit nehezen viselek egy kicsit: néha jön a megkeseredett "incel" dumákkal, ami ugye az évek magánya során berögzült neki (a legtöbb nő csak a pénzre megy, stb. úgy, hogy alig próbálkozott életében). Szerencsére leállítható, nem viszi túlzásba, meg most ugye kicsit dobok az önbizalmán.

A másik ahol hiányoltam a tapasztalatot, az a szex. Először gumiban alig ment, mindig lelankadt, amikor előkerült, aztán szerencsére ez a probléma megoldódott. De azért jobb lett volna, ha úgy ismerem meg, hogy nincs ilyen gond, körülbelül 10-szer kellett volna próbálkozni a gumi felhúzásával otthon, és ment volna. A másik, hogy néha picit túl sokat vár magától, pedig nem kéne ezen túráztatnia magát, pláne előttem.

Ha ezeket nem követed el, semmi para 😁

2020. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!