Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy a barátom ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy a barátom ugy féltékeny hogy senkinek nem is kellenék, meg nekem se tetszik senki?

Figyelt kérdés

Egy példa az ezerbol

Van egy kis dohánybolt ahol reggelente kávézom es gyakorta megáll ugyanaz a munkáscsapat is ott.

A párom szerint biztos ott hetyegek velük, pasizom, azért jarok oda, és veszekedésig is elmegy ezen a témán.

De szerintem az emberek így nem is jönnek össze eg, dohanybolt elott ilyen nem is létezik.

Másik hogy egy nő se állna szerintem le igy bratyizgatni.

De mivel mindig fennakad rajta kiprobaltam.


Kiszurtam az egyiket és mindig bámultam, elkezdtem nekik köszöngetni is.

Erre ők szinte nem is reagálnak, kb le se sz.rnak, akit meg mindig bámultam, legközelebb hátat is fordított nekem.

Nem lett az egészbol egy röpke beszélgetés sem, ismerkedés sem, telszámcsere vagy hasonlók, meg végképp nem.

Szoval tényleg nem lehet igy ismerkedni(vagy én lennék a bűnronda hogy nem is kellenék nekik, vagy kora reggel egyik sem akar nőzni munkásruhában, stb)

Ezek mellett olyanokra is féltékeny akik vmi irdatlan rondák, öregek vagy trógerek is pl ilyen a karbantartónk. És nem szolhatok hozzá egy 50 es troger pocakos egyszeru emberhez.

A többi példát nem sorolom, de valahogy fura az hogy a barátom miert hiszi azt hogy en úton útfélen (vagy buszon, bárhol)be tudnék pasizni(de a valoságban ha próbálom se tudnék, pedig álltak már velem szóba buszon vagy bolton es elmennek)es miert hiszi azt hogy en barkivel lefeküdnék.

Hogy lehet valaki ennyire eltévedve hogy nem tudja kivel jár?

Hogy olyannal aki ugysem kell senkinek, pasizni se tud, és a pasik javarésze amugy nem is tetszik neki, nagyon ritka és pláne nem dagadt 50 esek azok.

Hogy nem esik neki le hogy olyannal jár aki senkinek nem is kéne?



#ronda nőre féltékenység
2022. dec. 18. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A féltékenység nem rólad szól, hanem arról, hogy neki vannak önértékelési problémái.
2022. dec. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom is mindig ilyen "béna" pasikkal boronál össze.

Szoktam is neki mondani hogy nyugodt lehet, ha pasiznék se velük állnék épp össze.

Én se értem hogy gondolja, vagy hogy ennek mi értelme.

2022. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amikből kifolyólag azt hiszi hogy en vmi kapós bevállalós nő lennék?
2022. dec. 18. 07:55
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azt gondolja, hogy ő egy nagy szar és mindenki csak elhagyja mert nála mindenki jobb. Én is rohadtul féltékeny voltam mindenkire akivel szóba állt az exem. Nos az exem egy 130 kilós hájfej akinek még az arca meg a haja is ronda, igénytelen az egész ember, de az én önbizalmam annyira rossz volt, hogy tényleg mindenbe azt láttam bele, hogy ő csajozik, vagy a lányok rá akarják vetni magukat.
2022. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ilyenkor megszűnik nekik a tisztánlátás?

Te is látod hogy egy bunronda dagadékkal voltál. Ilyenkor nincs logikai gondolkodás, amikor féltékeny?

Akkor mivel állitható le?

2022. dec. 18. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nincs tisztánlátás. Csak az elborult elme. Csak az van, hogy elveszik a páromat tőlem és így egyedül leszek megalázva. Utólag látom csak, hogy nem olyan jó pasi :D Enyhén szólva. Te nem tudsz mit tenni, neki kéne rendberaknia magát pszichológussal. Vagy egyedül is lehet, ha nagyon akarja.
2022. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És ha kezeltetné magát tisztánlátna, akkor meg nem is kellenék neki?

Tehát összefügg az hogy amiert vmi köd van az agyán, amitol nem lát tisztán, csak ezért van velem?

Ha normális lenne meg nem?

2022. dec. 18. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért a viselekdésed, meg a lenéző stílusod alapján te sem lehetsz egy főnyeremény. Én ugyan informatikus vagyok, szellemi munkát végzek, de mi a fészkes fenéért kell zsigerből egy sz..r alaknak tartani mondjuk egy karbantartót? Mert koszos lesz munka közben? És? Létezik szappan meg tusfürdő. Kicsit túl nagy az arcod, drágaság! (Ráadásul ha állításod szerint ennyire nem érdekelsz senkit, akkor lehet, hogy tényleg te sem nézel ki valami megnyerően.)

Az, hogy te "próbaképp" flörtöltél másokkal, hadd ne mondjam, szintén nem egy erényes dolog. Én nem tartom kizártnak, hogy többször csináltál már "teszt céljából" olyasmit, ami aztán kétségekre adhat okot.

Ettől függetlenül: három dolog állhat a féltékenység, és a bizalmatlanság mögött. 1.: A gyanú. Feltételezzük, hogy nem adsz okot rá, bár a fentebb leírtak alapján azért a te viselkedésed se százas. 2. Különböző lelki sérülések. Sok feldolgozatlan csalódás, és az abból következő önértékelési zavarok, meg ilyesmik. 3. Sajnos bizony gyakori, hogy a féltékenység mögött az áll, hogy az illető önmagából indul ki, és a saját viselkedését vetíti ki rád.

Mondjuk akárhogy is van, biztos, hogy nektek ez a kapcsolat kell?

2022. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!