Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha csak simán tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha csak simán tetszik nektek egy nő, féltékenyek vagytok rá, vagy csak akkor, ha már komolyabban tetszik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene féltékenynek lenni arra aki tetszik? Biztosan ilyesmit akartál kérdezni?
2020. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt kérdeztem, amit akartam. Szerintem teljesen érthető....
2020. jan. 18. 17:28
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért lennék a nőre féltékeny? Azokra vagyok az akik megkapják a jó nőket nekem meg csak a legallja marad!
2020. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Figyi, ha nem értitek a kérdést, nem muszáj ám válaszolni.

Úgy látszik ezen az oldalon nehezen megy az értő olvasás.

2020. jan. 18. 17:49
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg nem tudsz értelmesen kérdezni!

Ki a fene lenne féltékeny arra a nőre,a ki egyszerűen csak tetszik? És mi az istennyiláért lennék féltékeny rá, ha komolyabban tetszik???

Ha féltékenykedni akarsz - féltékenykedj nyugodtan... (csak ne lepődj meg, ha pár napnál senki sem bírja ki melletted).

2020. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Te sem érted, jól van, alakul ez.....

Szerintem nem kellene félanalfabétáknak tovább rontani a helyzetet. Van itt olyan, aki ért magyarul?😱😱😱

2020. jan. 18. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem!
2020. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Azt akarja kérdezni hogy :

Ha féltekenyek vagytok akkor nem csak tetszik a lany hanem komolyabban is éreztek e iránta.


Nő vagyok igy csak sejtem a választ.

De ha eztmondta neked egy fiu hogy kedvel de féltékenykedik akkor szerintem " a birtokat" felti. Azaz köllesz neki angyalom :D aztan higy mire azt a kapcsolat tobbi reszlete árulja el.

2020. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Senki nem mondott semmit, ezt hol írtam? Nem kell túlbonyolítani....

De valaki legalább megértette a kérdést, hurrá....✌️

2020. jan. 18. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem valoban nemmondtad.

Bocsi. Mondom nö vagyok s hajlamos ilyenekre :P pedig eskü szappanoperákat se nézek. XD

2020. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!