Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni h tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. az már jelent valamit, ha sokszor néz és sokszor van közel hozzám? :D
2010. okt. 1. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelent, persze!
2010. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az jelent valamit, amikor beszélgettek, a szemedbe néz, szeret a közeledbe lenni, amikor veled van boldogabb (mint általában)érdeklődik irántad, "véletlenül" hozzádér,

(rejtett) bókokat mond (milyen csinos vagy ma.. stb). Védeni akar ... hát asszem ennyi. Ha neked is bejön, akkor mutasd ki neki :) (hívd el te valaohova, vagy amikor együtt vagytok, mondd neki hogy "jó veled".. stb)

16/F

2010. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morals ***** válasza:

nekem ha tetszik egy lány csak a szemébe nézek és ugy mintha kővé dermedtem volna

ilyenkor azt szeretném, ha ő is a szemembe nézne

2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!