Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy tetszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszek a annak a fiúnak aki nekem tetszik? Nagyon szeretném ezt tudni 12/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

egyem a csöpp szíved!

vannak barátnők.

küldj oda egyet hogy kérdezze meg.

de a legtöbb nem valja be.

2011. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy, akkor biztos tetszel neki, csak tagadni fogja.
2011. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukád előbb hogy megengedi-e hogy legyen barátod. Egyébként meg: Valami barátnődet küld oda, és kész.
2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg fészbúkon és ugorj neki... a te korosztályod úgyis ezt csinálja...
2011. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Telekinézissel
2011. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De az a fiú aki nekem tetszik azzal már 3.-ban és 5.-ben úgy mond "jártam" Ami igazából nem volt nagy járás, csak tudtok egymásról hogy szeretjük egymást...xD

Na szóval még nyáron olyanokat küldözgetett nekem hogy "hiányzol" meg ilyeneket, és azóta nem tudom hogy mi van. :(

2011. márc. 6. 07:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah meg néha piszkál, mikor óra van akkor mindig játékból rugdossuk a lábunkat, vagyis ő az enyémet én meg az ővét... néha egy pillanatra rám néz, de aztán elfordul.
2011. márc. 6. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!