Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány azt mondja, hogy már nem szeret akkor van még remény?

Figyelt kérdés
Fél év után ezt mondta. Hogy kéne visszahódítani? Nem akarom még feladni, mert szeretem.
2011. márc. 1. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, akkor tiszteletben tartanád, hogy ő meg nem szeret és békén hagynád. Neki is van saját akarata, erről megfeledkezni nem szeretet, hanem önzés.
2011. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi ez a sírás? lerágott csont már nem finom:)
2011. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is azt mta,mégis jártunk még 1,5évet utána....18l
2011. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remény mindig van. Arra is, hogy felfedezem a halhatatlanság titkát. De az esélyeket sem árt mérlegelni, hogy megéri-e értékes időt és energiát fektetni a próbálkozásba...
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 koltt ***** válasza:
81%

Figyelj: mondom a tuti tippet: menj haza öltözz le meztelenre, állj be a tükör elé és nézd meg hogy mi van a lábad között. Ha f**sz van a lábad között akkor viselkedj ahhoz méltóan, és ne rohanj olyan szekér után ami már elment.

Ha igazi férfiként viselkedsz sokkal nagyobb az esély rá hogy visszatérjen hozzád, mintha a kutyája leszel. A csajok párt akarnak, nem háziállatot, vagy lábbelit.

2011. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha f**sz van a lábad között akkor viselkedj ahhoz méltóan, és ne rohanj olyan szekér után ami már elment."


Ez jó. :D

Hát igen, erősnek kell lenni.

2011. márc. 4. 15:42
 7/9 anonim válasza:
szerintem a kapcsolat milyenségétől is függ.h viszonyul msot hozzád.lehet h van még nála esély.mindenkinél vannak hullámvölgyek.az én kapcsolatomba is volt,volt h ugy éreztem már nem szeretem,de utánna rájöttem h nekem ő kell,és annyira imádom,ennyire még soha senkit,szerintem porbálkozz még,:)beszéljetek róla:)
2011. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyet értek az előttem szólóval! sztem várj egy kis ideig, lehet, hogy ő fog keresni téged.
2011. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16.41 mennyi idő után jöttél rá,hogy mégis szereted?
2011. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!