Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallott nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem egy lány fél éve, de én erre nem reagáltam semmit, pedig nagyon tetszett, hogyan közeledhetnék felé, van még remény?

Figyelt kérdés
16F
2011. máj. 9. 19:04
 1/2 Voguelilias ***** válasza:

Nos fél év az sok idő. Azóta lehet, hogy a lánynak is van már barátja. Az sem elképzelhetetlen, hogy valamit még érez irántad de gondolom túl sok kapcsolattartás nem volt közöttetek így egy elutasítás után nem annyira nehéz valakit elfelejteni mint azt sokan gondolják. Veszteni valód nincs, próbálj meg lépéseket tenni felé de semmiképpen se rohand le,hogy te hónapokkal ezelőtt mit csináltál rosszul vagy mit nem vettél észre amit most már bánsz.

20/L

2011. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy viselkedik most veled. Tapasztalatból mondom, sok esély van rá hogy még mindig szeret téged. Magam is ebben a cipőben járok...akár még te is lehetnél az a fiú, de sajnos nincs sok esély rá :)
2011. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!