Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális, hogy egy férfi azért bunkó egy nővel, mert érez iránta valamit?

Figyelt kérdés

De reménytelennek tartja a dolgot, mert mondjuk egyiküknek, vagy mindkettőjüknek párja van, ezért inkább elüldözi?

T


2022. dec. 20. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Tini könyvekben, meg az óvodában reális, a valós felnőtt életben nem az.
2022. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Én ilyen vagyok alapból. De nem csak akkor, ha tudom, hogy párja van a másiknak, hanem akkor is, ha esetleg szingli lenne a nő. Miért teszem?

Mert nem hiszem el, hogy valaki tudna szeretni, vagy én tudnám azt a másikat szeretni, így inkább hogy "ne bántsuk egymást", hamar lezárok inkább.

2022. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Reális. Ez eléggé tipikusnak mondható férfiaknál, főleg ha úgy érzik, hogy nincs esélyük az adott nőnél. Kicsit megragadtak egy 10 éves kisfiú érzelmi szintjén.
2022. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hans Pötterman ***** válasza:
60%
Én személy szerint amikor ilyen helyzetben voltam kerültem,ha muszáj volt valami interakcióba lépni az adott nővel, igyekeztem minél hamarabb túl esni rajta, rövidre zárni. Ez persze lehet hogy kívülről bunkóságnak tűnhet.
2022. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Azt ne mond, hogy így jártál!

Mennyi idősen?

Amúgy, igen van. Miért ne lenne? Például én már sem ismerkedés, sem párkapcsolat terén, sőt az élet minden területén eltudok képzelni,eddig elképzelhetetlennek vélt, életszerűtlen dolgokat. Párat szerencsére, párat pechemre át is éltem. :)

2022. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy van. A férfiak sem egyformák, meg a frusztráció is így nyilvánul meg ilyen esetekben.
2022. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Érez iránta valamit: utálja, mint a szrt
2022. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Undor mar ez a sok kapcsolatban levo emberek masra mennenek ra fele tipusok.. komolyan meg vagytok hulyulve! Hab a tortan amikor mind2 kapcsolatban van.. es akkor becsuletet meg oszinteseget varnatok el mikor hazug erkolcstelen emberek vagytok.
2022. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8# pont arról van szó, hogy nem mennek rá egymásra, mert kapcsolatban vannak.

Öngól.

2022. dec. 20. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:
párotok van, hát nem csodálom
2022. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!