Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szivatott a lány? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szivatott a lány? Hogy változott meg a nézete pár nap alatt?

Figyelt kérdés
Bejöttem egy csajnak akivel baráti kapcsolatot ápolunk, ki is mondta hogy én kellenék neki, jóképű, kedves vagyok. Ráhajtottam, majd közölte hogy csak barátként tekint rám semmi többet nem érez! Most akkor mi lehet? Hülyített?
2022. dec. 20. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Addig az elérhetetlen voltál akit csábítani kéne, aztán lementél kutyába valszeg
2022. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Már ismer annyira, hogy érezze, nem tudna veled szerelmi kapcsolatba lépni vagy csak most nem tud, de az, ha a lelkedet szereti, mint narátot, hosszú távon lehet jobb is.
2022. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy hülyített, csak inkább volt egy hirtelen fellángolása, ami el is múlt.
2022. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

"Ráhajtottam,"


Szerintem nem tetszett neki ahogy ráhajtottál.

2022. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Hülyített.

Kipróbálta, mennyire tud magába bolondítani valakit.

A tapasztalatot majd felhasználja később annál, akit tényleg meg akar kapni. Te olyan voltál, mint a kísérleti állat a gyógyszerkísérleteknél. Ott se számít, ha elpusztul a kísérlet során valamelyik.

2022. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!