Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egyre több gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több gazdag, idősödő férfi huszonéves sötét, buta lánnyal?

Figyelt kérdés

Most épp Jeff Bezoson akadt meg a szemem. 58 éves intelligens férfi elvállt az 50 éves Mackenzie Bezostól, akivel kb a cégbirodalmát építette fel, és összeállt egy szétplasztikázott, buta lánnyal. Számtalan interjút láttam amiben megszólalt a lány, szóval nem a külső alapján tettem rá a buta jelzőt.


Egyébként nem csak Ők. Sok producer, filmsztár, cégtulajdonos és politikus...

Engem frusztrálna, ha egy aranyásó mögött kéne az utcàn kullognom butikról butikra, ahol a pénzemet szórná valaki, aki csak érdekből van velem.


2022. dec. 22. 07:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

". Amilyen elvárásaik vannak, kocsi + lakás + havi 600 és semmi hite"


Mucuka, ezt én is hozom. Hadd ne kelljen már egy vénséggel lennem ezért. A felsorolt tételek teljesen átlagosak, de legalábbis mssze van a gazdag kategóriától. Ahhoz ez kevés vén tataként, hogy fiatal nőd legyen, mert a havi 600-ból nem tudsz te annyit adni, hogy egy fiatal anyagias nőnek megérje veled lenni és elviseljen.

2022. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
11. Hogy ne lehetne? 20 evesnek het 1 -2 ruha , kis kolto penz meg kaja azt bolfohm
2022. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Boldog*
2022. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

12


Egy normális 20 éves sem fog egy vén pasival összejönni egy-két ruháért. Max. valami lelkisérült, ostoba tyúk jó gyomorral.

2022. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Ezen az oldalon kéne csajoznom. Itt mindig felbukkannak jól kereső csajok, akiket nem kell eltartani, akiknek van lakásuk, így van hová mennünk, van kocsijuk, így nem kell az enyémet koptatni.
2022. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15

És téged sem kell eltartani? Nem nyúlód le a nőidet?

És honnan van? Csak nem sugar boy vagy?


Ja, hogy ti nem ismertek sikeres, tanult nőket. Jut eszembe. Hiszen a (képzelt) pénzeteken buta nőket akartok venni, mert azt egyszerűbb és azok szóba állnak veletek.

2022. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden ferfi ostoba. Azt hiszik a nok harcolnak veluk es kerik el a fiatalsag arat, de tevedes. A biologia szerint a ferfiak fiatalsag es szepsegpreferenciaja volt elobb, ezert hat ok versengenek egymassal es penzzel, kulsovel, dumaval probaljak megszerezni a not. Pont mint az allatoknal, a himek harcolnak a jobb nostenyekert, csak nem aganccsal. Mi csak beszallunk a gyoztes lamborghinijebe, szoval be lehet fejezni ferfiak a vinnyogast, ti miattatok van minden. Ha nem kellene minden hapsinak csak a fiatal szep gyerektelen no, akkor mindenkinek lenne korban hozzaillo parja akit szeret es megbecsul es az egesz tarsadalom mas lenne. Meg egyszer mondom: az egesz balhe a ferfiak fiatal szep no preferenciajabol es szexualis osztonebol szarmazik.
2022. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele gond. Olyan egyszerű lenne az életem, ha elég lenne minden bajomra a pénzem. Független annak mennyiségétől.
2022. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem a csaj agykapacitása a lényeg. Szép test, szűk punci, sok szex. Nekem kéne ilyen csaj.
2022. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Engem frusztrálna, ha egy aranyásó mögött kéne az utcàn kullognom butikról butikra, ahol a pénzemet szórná valaki, aki csak érdekből van velem."


Nem tudom hány éves vagy, de én már 30 felett is érzem magamon az öregedést és az elmúlás szelét.


Ha csak töredéke pénzem lenne, mint a világ top 10 leggazdagabb embere közül bárkinek se lenne különösebben tétel, hogy havi 1-2 milliót elszórok a KETTŐNK szórakozására.


És cserébe olyan nőt kapok, amilyet választok. Fiatal, hamvas testűt.


Ennyi idősen már biztosan tisztában van azzal, aminek az ellenkezőjében nagyon sok férfi naivan hisz, hogy kívánatos lehet egy idősebb test. Ha a fetisisztákat leszámítjuk (amiből nagyon kevés van a teljes populációhoz mérten) SENKINEK nem tetszik a szottyadt, öreg test.


Maximum azért marad vele, mert összeköti őket 30 év meg közös megélt élmények és amúgy is úgy nevelték őt meg ami még fontosabb: együtt öregedtek meg, a másik is hasonló korú, utána se kapkodnak.


A nők aranykora fiatalon van, amikor szépek és minden ingyen van és beutazhatják a világot sármos úriemberek oldalán, élményekkel gazdagodhatnak és 30 éves korukra élhetnek annyit, mint más egy élet alatt sem.


A férfiaké pedig akkor, amikorra megteremtik maguknak azt a minimum Andy Vajna vagy Mészáros Lőrinc szintű vagyont, hogy ne csak a punciját vehessék meg egy nyilvános átjáróháznak, hanem egyenesen a 0-24-es társaságát egy olyannak, aki exkluzívan csak velük él szexuális életet legalább az alatt az időszak alatt, amíg a férfi ezt kívánja. És a nő többet veszít a megállapodás felrúgásával, mint a férfi. Mert érte sorban állnak a pénzéért, a nő pedig csak egy túlárazott eldobott ürítőzsák lesz.

2023. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!