Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 és egy huszonéves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 és egy huszonéves fiú között van valami különbség, párkapcsolat téren? 23L

Figyelt kérdés

19 éves fiú tetszik, viszont nem tudom bele merjek e menni a dologban..

Van valami kulonbseg egy 19 es pl egy 24 eves fiu viselkedese kozott?

Mondjuk még velem egyidos parom sem volt :D


2022. szept. 3. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ne kor alapján válassz, nagyon ember függő.

Lehet a 19 érettebben viselkedik mint a 24.

Meg persze lehet fordítva is.


Lutri :D


Ismerd meg ő(ke)t, máshogy nem derül ki.

2022. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem a kor szamit meg mindenki mas azt is tudom, de most tapasztalatokra vagyok kivancsi
2022. szept. 3. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton a 24 évesnek érettebbnek kéne lennie, valamennyivel előrébb tart az életben is.


Csak a korból nem lehet viszont kiindulni, szóval ez csak egy általános vélekedés. Nem egy 30-40 éves suttyó prolival találkoztam már, akik 15 éves szintjén ragadtak, úgy viselkedtek mint a középsuliban (akár nő, akár férfi). Az se számított, hogy családjuk van, gyerekeik, házuk. Nem ezeken múlik.

2022. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


Így van. (#1 vagyok)

És ha kapcsolatról van szó, eltérő elképzelése van általában a jövővel kapcsolatban egy 19 és egy 24 évesnek.

Na nyilván nem minden esetben, de azért ezt is figyelembe kell venni.

2022. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasgass, kérdező:


[link]

2022. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően logikusan belegomdolva kell, hogy legyen. Én is tök más voltam 19 évesen mint most (lány vagyok amúgy) és (22 vagyok) 2 év múlva is szerintem sokat fogok változni.


De valóban inkább az ember számít, mint maga a kora.


Én sokáig nem randiztam volna nálam fiatalabb sráccal, soha nem is tetszett senki aki fiatalabb volt, el se tudtam képzelni.


Egyszer egy barátom kérdezte, hogy mi van ha találkozol életed szerelmével és fiatalabb, akkor is lemondanék róla? Jogos kérdés.


Aztán úgy alakult, hogy külföldön megismertem valakit akivel simán el tudtam volna képzelni párkapcsoaltot pedig fiatalabb nálam. Csak aztán a távolság meg egyebek miatt nem lett, de akkor ez így eszembe jutott:)

2022. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem a koron múlik, hanem az adott embereken!

Ha neked 23 évesen semmi párkapcsolati tapasztalatod sincs, neki akár 19 évesen is lehet sokkal több van, akár több éves kapcsolat, csalódások, elvárások. Nem beszélve arról, hogy emberileg sem határozza meg csupán a kora, hogy közöttetek milyen kapcsolat lesz, csak magadra, a saját elvárásaidra tudsz hagyatkozni, és igyekezni nem becsapni magad. Hiába tetszik, ha nem érzed komfortosan magad mellette, csalódást okoz, akkor ő nem neked való.

2022. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!