Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányoznak az exeid, akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányoznak az exeid, akikkel nem haraggal váltál el (őszintén!), aktuális partnereddel meséltek egymásnak az exekről vagy az tabu téma?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 15:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, nem csak a jelenlegi, hanem az aktuális pároddal beszéltek-e a régi kapcsolatokról?
2022. dec. 16. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiányoznak de olykor akaratlanul is eszembe jutnak. Egyikkel sem haraggal váltunk el, mindegyikkel jóban maradtam szakítás után pár hónapig aztán szépen lassan tovább léptünk és nem beszéltünk többet.

A párommal beszéltünk az elején az exeinkről, csak kíváncsiskodtunk egymás múltjáról, de ennek már sok éve (8 éve együtt vagyunk) és nem beszélünk már róluk nyilván.

2022. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztorikat szeretek mondani a régi időkből, szerintem azon keresztül lehet világosabban megérteni, hogy mi történik. Sokszor tanulságosak.
2022. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiányzik egyik se.

Sosem beszélünk a múltról.

2022. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert én bele se megyek úgy kapcsolatba, hogy előtte nem zártam le érzelmileg is az előzőt. Ez a normális. Nem is beszélünk exekről, max néha előjön egy sztori, de inkább tabu téma. Akinek hiányzik, az f.aszért jött össze valakivel...
2022. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiányoznak. Megpróbáltuk együtt, nem működünk párként, ez egy kipróbált bizonyított tény. Az utolsó emberek lennének a bolygón akikkel össze akarnék jönni ezután. :D


Nem szoktunk mesélni, az egyik exemet ismeri régről, vele jóban is vagyunk azóta is szóval róla van néha szó. A többiek nem téma se a párom részéről se az én részemről.

2022. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, mennyi féle ember és kapcsolat létezik! Az én partnerim többség előszeretettel beszél, ill. mesél a régei kapcsolatairól, randikról. Nálam sem tabu téma, hozzá tartoznak az életemhez, a múltamhoz, amely alapja a személyiségemnek. Természetesen, nem mindennapi téma, alkalomadtán feljön egy-egy sztori. Rá kell érzni, mikor, mennyit lehet vagy illik elmesélni.

Találkoztam olyannal, aki túl sokat mesélt, amely számomra is zavaró volt. Ilyekor én bennem is felmerült, ha nem zárta még le érzelmileg, akkor még ne kezdjen bele új viszonyba. De mivel nem vagyunk egyformák különböző módon zárjuk le. Vannak, akiknek kell, hogy kiadják magukból. A probléma akkor van, ha újra és újra belelendül a lelkizésbe.


Számomra nagyon furcsa, aki semmit nem mesél a múltjáról, nem csupán a régi viszonyairól. Mondhatom, az sem számít normálisnak, ott is van valamilyen bibi, defekt. 🤔 Mint azoknál, akik elfelejtik, kitörlik a gyermekkorukat.

2022. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok

Épp a lényeget felejtettem ki. Eszembe szoktak jutni néha a volt partnereim, párjaim. Főként adott szituációkban, élményekről, tárgyakról. Elsősorban a kellemes emlékek kapcsán. Ezt vagy azt vele csináltam, neki is volt ilyen, tőle kaptam...

2022. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiányoznak, de amikor épp leltárt tartok az emberi kapcsolataimról, olyankor gondolok rájuk. Ez viszonylag sokszor előfordul, mert a párkapcsolataimban sokszor előfordul ugyan az a forgatókönyv és próbálom felidezni, hogy mégis mi az amit újra és újra "eljatszok" a kapcsolatokban.
2022. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!