Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lett volna esélyem nála,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett volna esélyem nála, azért csinálta mert bejöttem neki, vagy pedig túlgondolom és csak kedves akart lenni?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél éve történt a dolog, ekkor 20 éves voltam és egyetemista. Este 6-7 óra volt, az egyetem konditermében edzettem. Éppen egy olyan gyakorlatot csináltam, hogy azt csak a fal mellett (sarokban) lehetett csinálni (t-rudas evezés).

Épp végeztem a gyakorlattal, amikor észrevettem hogy a fal ahol csinálom a gyakorlatot, ott volt egy konnektor és egy telefon töltőre volt téve.

Letettem a súlyt, és odajött egy lány (körülbelül annyi idős mint én, ő is egyetemista lehetett), övé volt a telefon. Leszedte a töltőről én pont akkor pakoltam le a súlytárcsákat a rúdról.

Rám nézett, elmosolyodott és megkérdezte, hogy "segítsek?", egyáltalán nem ismertem a lányt, épp végeztem a gyakorlattal és pakoltam le a súlyokat a rúdról. Én azt válaszoltam rá, hogy "nem kell".

Már nem emlékszek pontosan, hogy ennyi volt a beszélgetés, vagy pedig még visszakérdezte-e, hogy "biztos?".


De az a lényeg, hogy nem lett belőle semmi mert én "nem-el" válaszoltam.

Amit rólam tudni kell, nem tudom, hogy ez számít: akkor egy 20 éves egyetemista voltam, sportos testalkattal, nem kifejezetten izmos, inkább szálkás voltam csak. Viszonlag "jóképűnek" tartom magamat, nem vagyok egy modell, viszont mégis én "szebbnek" tartom magam az átlagnál, kb. 7-8/10-re értékelném magamat, mivel az arcom genetikailag szép, illetve ápolom magamat még fiúként is, edzek, ápolom a bőrömet, hajamat (arcmaszk, arcradír, kondícionáló), stbb.. tehát figyelek magamra. Ezt csak azért írtam le, mert hátha számíthat ez, ha nem csak kedvességből csinálta ezt.


Ti mit gondoltok, lett volna esélyem nála, azért kérdezte mert bejöttem neki és közeledni akart, vagy pedig csak túlgondolom és csak kedves akart lenni?


Igazából már nem lesz belőle semmi, mert azóta nem is láttam se a konditeremben, se máshol, illetve a nevét sem tudom.

Csak kíváncsi vagyok.



2022. dec. 27. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Tulgondolod csak
2022. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlgondolod... sajna:/
2022. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, ezért is csak most írtam ki 1,5 év elteltével, mivel akkor úgy éreztem, hogy nem kell vele foglalkoznom.


Viszont azt nem értem, hogy miért kérdezte meg, hogy segítsen-e és miért mosolygott hozzá? Senki nem szokta ezt csinálni, még sosem kérdezték meg, főleg akkor amikor már szedem le a súlyokat, nem pedig spottolni kell a gyakorlatban.

Engem ez zavar össze.

2022. dec. 27. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, én csak egyszerűen kedvességből szoktam mosolyogni és segíteni az embereknek.

Ui.: lány vagyok én is:D

2022. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nagyon túl gondolod, főleg hogy így 1,5 év után is ezen gondolkozol. Ennyire tetszett a lány?
2022. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem elég jól nézett ki, meg a kisugárzása, mosolygása is megfogott.

Illetve az a helyzet, hogy most 21 éves létemre még életemben nem volt barátnőm. Az a baj, hogy soha sem megyek/voltam buliban, nem szoktam ismerkedni, megszólítani senkit.

Illetve ki sem szoktam nagyon mozdulni, otthon vagyok egész nap, ha meg suli van, akkor ha vége van az összes előadásnak, egyből megyek vissza kollégiumba. Tehát nem mozdulok ki sehova.

Életemben 2 lány közelített meg + ilyenek mint a kérdésben írtam, az egyik facebook-on akart ismerkedni, rám írt és beszélgetett velem, a másik meg egy konzultáción szólított meg és mondta hogy üljek mellé, buliba is elhívott, azonban én mindet elutasítottam. Ugyanúgy mint a kérdésemben is, még ha csak kedvességből tette, akkor is "nem"-mel válaszoltam neki.

Ezen kéne változtatnom, de jelenleg még ilyen vagyok és nincs barátnőm, illetve szinte semmilyen kapcsolatom, ezért is agyalok rajta ennyit, mert nem sok minden történik velem.

2022. dec. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!