Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ha meglatjatok a baratnot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha meglatjatok a baratnotoket akkor arra gondoltok hogy szeretitek vagy hogy de nagyon megdugnatok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 17:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha szépen felöltözöm, kisminkelem magam, megcsinálom a hajam play mate-esre, szinte szörnyülködni kezd a féltékenységtöl. Kinek csíptem ki magam, hol voltam, hova készülök.


Nem olyanok a gondolatai hogy aztaa de jó nőm van, vagy de meg fogom húzni, hanem ezek.


A szerelem érzések benne akkor jönnek elő, a legtöbbször akkor mondja, hogy "de szeretlek:)", amikor ragyogva, energikusan beszélek poénkodom, csábítom esetleg flörtölök vele, vonzom, de ez tele van nonverbalitással is.

2022. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

11.vagyok amikor kb ilyen nőből

[link]


Megcsinálom magam ilyen nőre

[link]



Lesokkolódik:D

2022. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

12.

Az első sokkal jobb

2022. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7%
12. szóval ezt képzelik a nők, amikor felkennek 1 kiló sminket az arcukra
2022. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

14.


Aztán a vége ez lesz, hihi


[link]

2022. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőt is szereti. A 2. viszont sokkolja. Féltékenységet vált ki nála.

Amugy ő nem felszínes. Imád akkor is ha kócos vagyok, vagy depis, vagy épp hányok :D, vagy semmilyen. Akkor is elbújhat az összes paprikajancsi kifent kikent csaj mellettem nála.

2022. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
A kettő miért zárja ki egymást? (Én nő vagyok, de így se értem.)
2022. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%
Ezt én sem értem, hiszen akit szeretsz, ahhoz jó esetben vonzódsz is.
2022. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kerültem ebbe a helyzetbe, hol rontottam el...

Én erre gondolok.

2022. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94%

Aki többes számban nyilatkozik, annak többes számban válaszolok. Nekem nem oszt, nem szoroz. Csak fura, hogy ha félre kell baszni, akkor "mi férfiak ezek vagyunk", ha más mondja, hogy félrebasztok, "hát nem mind vagyunk egyformák".


De igaz, a férfiak egyszerű lényecskék. Ezt is egy férfitől tudom: üres zacsi, tele has, ennyi kell mindnek.

2022. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!