Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért lettem emós, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lettem emós, mert szerintem aranyosak az emós fiúk, és én is aranyos szerettem volna lenni. Ezért már meleg vagyok ha szerintem aranyos vagyok így?

Figyelt kérdés
igazából a zenei világ, meg a depi nem az én műfajom, csak a kinézet tetszik nagyon. meg imádom ezeket a rózsaszín, csuklópántokat, meg nyakvédőket, stb.
2010. okt. 1. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Igen NEKED eleged van? Bocs, de tarts meg a véleményedet, egoista lehetsz, és gondolom van pár elfolytásod, amivel nem tudsz mit kezdeni, ezért másokban keresed a hibát, és meg akarod mondani, hogy ők mit tegyenek, milyenek legyenek. Inkább menj el pszichiáterhez, ő majd segít leküzdeni a problémáidat.

A kérdezőnek: Ha arra vágysz, hogy valaki szeressen, akkor keress egy jó barátot/barátnőt, aki tényleg őszintén szeret, ekkor nem lesz akadály, hogy megöleljen. Az ölelésnek egyébként (nemtől függetlenül) fiziológiásan és szellemi vonatkozásban is jótékony hatása van, ez tudományosan bizonyított. Nyugodtan legyél EMO-s, ha tetszik. Magam részéről sokkal jobban szeretem az EMO-kat, mint az állandóan fröcsögő jobbikosokat, homofóbokat, fajgyűlölőket stb. Azon, hogy latensen meleg vagy-e meg úgysem lehet változtatni, rá fogsz jönni idővel, hogy melyik nem az amelyik igazán vonz, gondolom tizenéves vagy még. Ha huszonévesen érzi így az ember, akkor sztem az már a biszexuális kategória, de hát sajnos ezt nem önnszántunkból választjuk.

2010. okt. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak: inkább legyen valaki rasszista, mint b.zi.

Kérdezőnek: Emo=globális felmelegedés. (magyarul sok b.zi szépen megfogalmazva.) Igen, ha vonzódsz a fiúkhoz, akkor b.zi, de legalább bi vagy...

2010. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%
'szeretem', amikor valaki olyanokat mond, mint pl hogy utálja azt, mikor valaki kategorizál, leimósoz, leratyiz másokat. ugyanakkor azt is elmondja, hogy utálja a 'fröcsögő jobbikosokat', homofóbokat, satöbbi. ez paradoxon, nem? hiszen ezek szerint ha valaki szélsőjobb nézeteket vall, akkor az biztos s.ggfej, illetőleg aki nem szereti a b.zikat, az agresszív neonáci vadállat. jó tudni. akkor én is vadállat vagyok. egyébiránt az imó az tényleg egy rakás sz.r, a b.zulásnak meg a világon semmi értelme, ezzel a kérdéssel egyetemben.
2010. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsónak: igazad van, én most ugyanúgy kategorizáltam, ezt nem szabadott volna megtennem, öreg hiba volt. Lehetséges hogy vannak olyan szélsőjobbosok, akik nem feltétlenül akarnak mindenkit kiirtani, deportálni stb aki nem passzol bele az elfogadott "sémájukba". Bár ők így már nem tartoznak a szélsőjobbosokhoz...

Azzal, amit írtam az előző válaszomban, arra akartam kilyukadni, hogy találkoztam már az utcán EMO-kal, sőt még olyanokkal is akikről lerítt, hogy homokosok, ezek még soha nem kötöttek belém. Viszont összeakadtam már mindenféle olyan bandával is utam alatt, akik minden kukát felrúgtak, elvették a másiktól azt, ami nekik kellett, vagy csak egyszerűen passzióból megvertek valakit. Egyszer engem 4 cigány akart megverni, de még jó, hogy az első pofonok közt sikerült kereket oldanom, ennek ellenére mégsem akarom kiirtani őket. De ezeknek az agresszív embereknek, akik ilyet csinálnak, tényleg kéne valami kezelés, mert roncsolják a társadalmat. Attól, aki az előző válaszom előtt írt, és azt írtam, hogy menjen pszichiáterhez, elnézést kérek, csak leírta a véleményét. De azokat a homofóbokat, akik ki akarják irtani a b'zikat, megverni, megalázni stb. azokra fenntartom az előző véleményemet.

Bízzunk benne, hogy soha sem lesz többet olyan hatalom, ami önkényesen besorol embereket csoportokba, és ennek megfelelően jár el velük szemben. Az ilyennek az alapja pedig az elvakult agresszió, ami a tudatlanságból nyeri erejét. Ez ellen pedig mindnyájan csak saját magunk tudunk egyénileg csatát nyerni...

2010. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Teljesen oké, hogy vágysz az érintésre. Egy barátságba teljesen belefér egy ölelés, vállveregetés, kézfogás stb.

Szóval barátkozz mindenféle emberekkel, akik szeretnek és elfogadnak. Jó vagy ahogy vagy, rózsaszínség, aranyosság nélkül. És azért mert vágysz az érintésre, elfogadásra, és úgy gondolod, hogy ezt az emósok közt kapod meg, ne kategórizáld be magad melegnek! És nem kell, hogy aranyos akarj lenni. Legyél kedves, jóképű, és keresd a teljesen átlagos emberek barátságát. Biztos találsz majd barátokat, és olyan lányt, akivel hosszútávon is lehetsz párkapcsolatban.

2010. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
inkább legyen valaki rasszista,mint meleg? de hülye vagy istenem...
2010. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!