Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért lettem emós, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lettem emós, mert szerintem aranyosak az emós fiúk, és én is aranyos szerettem volna lenni. Ezért már meleg vagyok ha szerintem aranyos vagyok így?

Figyelt kérdés
igazából a zenei világ, meg a depi nem az én műfajom, csak a kinézet tetszik nagyon. meg imádom ezeket a rózsaszín, csuklópántokat, meg nyakvédőket, stb.
2010. okt. 1. 22:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

jobb:)


mondjuk nem örülök ennek, mert meleg nem akartam lenni, mivel az elégé gáz manapság.

2010. okt. 1. 22:33
 12/26 anonim válasza:
hát öreg te nem emos vagy hanem meleg... ha tök mind1 h milyen nem csak megöleljen, akkor ajánlom h tényleg légy emós is és keresgéld azt a borotvapengét:D:D
2010. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel a dúgás, csak az összebújás.
2010. okt. 1. 22:36
 14/26 anonim ***** válasza:

a köznéppel ellentétbe sajnos azt kell mondanom úgy érzek mint te, emo srác :)

sztem a karvágás attól függetlenül a retardáltság mellékhatása.. ennyit a stílusról.

de annyit mondok, aki ugyanezt gondolja mint te vagy én, annak csak annyi a baja, hogy túl magas érzelmi kisugárzása van :)

2010. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
tényleg aranyos vagy =] amúgy meg csinálja azt ami jólesik jobb mintha egy idegbeteg vadállat lenne..ezvan majd megtalálja azt akinek ez jön be és megöleli :)
2010. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ja, hozzátenném, hogy gratulálok, én nem mertem volna ezt megkérdezni :) 22:49 voltam
2010. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen természetes az, hogy ölelésre, kedvességre vágysz, és ahhoz a szubkultúrához "csapódsz", ahol ezt megtalálod. A szexuális beállítottságod miatt ne aggódj, valszeg még az is csak kialakulóban van. Ha meleg leszel, érezni fogod magadtól is.
2010. okt. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam tini, mindig az épp aktuális kedvencekhez akartam hasonlítani. Haj, divat stb.

Ám idővel beérik az ember, és most a hideg is kiráz, hacsak elképzelem magam mondjuk derékig érő hajjal.

Szóval hóbort, el fog múlni. Elég cikin néznél ki 40 évesen emo feelinggel.

2010. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

hát ha nem is vagy meleg,de biszexuális vagy az tuti :)

am sztem aranyos lehetsz :)

2010. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
nem vagy aranyos csak egy kis b*zi. jó lenne ha mindenki elfelejtené ezt a b*zi emóskodást mert a tököm tele van vele. amióta bejött ez az emó azóta megnőtt a b*zik száma..de mostmár reméljük elmúlóban van.
2010. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!