Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyerekkel sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekkel sokkal jobb lesz egy kapcsolat, kevésbé fognak ott hagyni?

Figyelt kérdés

Az exem példájából ezt szűröm le. Az exem még anno az akkori barátnője mellett is szórakozott velem, hol írt nekem érdeklődött irántam, hol pedig többet nem írt, és a barátnőjét választotta. De mikor összejöttünk, akkor is folyamatosan átvert, kihasznált, bár nem sokáig voltunk együtt.

De persze a szakításunk után olyan 8 hónappal már új barátnője lett, ami nem meglepő, mindenki tovább lép egyszer, de hogy már 1 hónap járás után teherbe esett, és már 3 hónap után elvette feleségül, az azért rosszul esett, már csak azért is, mert úgy érzem, én nem voltam értékelhető, meg anno engem hitegetett azzal, hogy annyira szeret, hogy majd elakar venni.

Ahogy látom nála a gyerek annyira mindent megváltoztatott, hogy már 3 éve hogy házasságban él, és nem váltak el a feleségével, nem hagyta ott se. Engem meg nem becsült, bár szerintem az előző barátnőjét sem előttem.


2022. dec. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Sok buta lány ezt gondolja. Őket kb szülés előtt/után 3 hónappal megcsalják.
2022. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Huh, de nagyon butus vagy, te jó ég…


Egyrészt, hogy vársz megbecsülést olyan pasitól, aki már az előző barátnőjét is csalta. Miért tett volna veled másképp. Kutyából nem lesz szalonna.


Az új csajt csak a becsúszott gyerek miatt vette el és csak miatta is van vele, de nyilván őt is csalja szanaszét.

2022. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán csak most tényleg szerelmes.Gyerek nem változtat meg senkit, de lehet, hogy ezzel a nővel nem bánja.
2022. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

2essel annyiban vitatkoznék hogy más téren de önismeret öntapasztalat hogy melyik nő mit hoz ki belőlem.

De hagyom magam volt egy barátság extrákkak kapcsolatom, csaj ha ivott könnyű vérű volt melettem majdnem megállt de addigra találtam mást. Aztán talált egy pasit hozzáment és tudtommal hűséges. Szóval én azt vallom,hogy megfelelő ember meg tud "javítani" . Ahogy le is tud húzni.

2022. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Értelmetlen ezen gondolkodni, a pulya nem megváltás semmire sem.
2022. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

A hosszú kapcsolat nem a három, hanem a 30-60 éves. De 10 alatt tuti nem mondanám igazán hosszúnak.


Ha akkor is rendben vannak, akkor tedd fel a kérdést. Amúgy lehet a körülmények összjátéka is, hogy meddig maradtok együtt.

2022. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nézz már körbe, ha saját ismerőseid nincsenek, akkor lapozd fel a bulvársajtót! Több a válás/szakítás, gyerek után is, mint ahányan együtt maradnak. Lehet, hogy nem 3, hanem 10 év után. De akik együtt maradnak, azok egész biztosan nem azért, mert becsúszott a gyerek! Ma már nem hogy összetartja a házasságot, sokkal inkább azok is bedobják a törölközőt, akik előtte 5-10 évig megvoltak.
2022. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

#4

Hát belőlem még egy pasi se váltott ki olyat, hogy megcsaljam őt🤣Mert ez az én értékrendembe nem fér bele. Nem kell a másik félre hárítani a felelősséget, hogy “ezt hozta ki belőlem”. A barátnőd a mostani párját is előbb-utóbb meg fogja csalni, az ilyen emberek nem változnak, max. megtanulják, hogy hogy ne bukjanak le.

2022. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!