Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel mennyi esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel mennyi esélyem van párt találni, normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

F 30

A gyereket nem én nevelem, általában minden hétvégén hozom.


2020. ápr. 17. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolatban vagyok a barátommal, de ismerjük egymást régebbről, így tudom, hogy a válása után mindig volt barátnője, pedig 2 gyereke van. Olyat nőt kell kifognod, akit ez nem zavar.
2020. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha minden hétvégén nálad van, okozhat gondot. Éppen a múltkor volt itt nem is egy kérdés erről, hogy a férfinek minden hétvégén ott a gyereke, ezért soha nem tudnak kettesben programot csinálni. Hétközben dolgoznak estig, hétvégén meg gyerekprogram. Nem minden nő tolerálja.
2020. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25 éves nő vagyok, nincs gyerekem. Én olyan férfit keresek, akinek szintén nincs, szóval nálam pl. nem lenne esélyed, de biztos van olyan, akinél igen.
2020. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy gondolkodtam, hogy ha egyszer hasonló "sorsra" jutnék, akkor a szintén elvált-gyerekes férfiaknál próbálkoznék. Miután már nekem van egy saját gyerekem, könnyebben tolerálnám az övét is, és bíznék benne, hogy ez fordítva is így van. Minthogy gyerekes nőket a gyerektelen férfiak relatíve ritkán "vállalnak be" tartós kapcsolatra, így úgy gondolom, nagyon más lehetőségem nem is lenne :D Szóval ha hasonló körökben keresgélsz, akkor szerintem jó esélyeid vannak.
2020. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy nézel ki:)
2020. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gyereket, sajátot sem biztos, hogy igen, így nálam elég nagy hátrányból indulnál. Viszont hallom, hogy van olyan, aki már 20 éves kora óta, vagy még korábban akár gyereket, illetve van, aki meg szeretne, de nem lehet neki, azoknál szerintem ez kifejezetten előny lehet adott esetben.
2020. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

vedd fel vele a kapcsolatot, pont téged keres:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de ha minden hétvégén nálad van, okozhat gondot. Éppen a múltkor volt itt nem is egy kérdés erről, hogy a férfinek minden hétvégén ott a gyereke, ezért soha nem tudnak kettesben programot csinálni. Hétközben dolgoznak estig, hétvégén meg gyerekprogram. Nem minden nő tolerálja."


Vicces!


Ha ebben a kommentben arról írnál, hogy nem minden férfi tolerálja, hogy ott a gyerek, és nincs közös program, akkor már ízekre szedtek volna. Egy nő persze megteheti, hogy nem tolerálja, az természetes :D

2020. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ugyanúgy ahogy férfiaknál, nőknél is van olyan aki ezt tudja tolerálni, és olyan is aki nem. Személy szerint én nem tudnám, mert nekem nincs gyerekem még. De ez csak az én véleményem, biztosan van olyan nő, aki ezen nem akad fenn, pláne ha neki is van már gyereke. A lényeg hogy ezt az ismerkedés elején tisztázni kell.
2020. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as, nézd meg a kommenteket olyan kérdésnél, amit nő ír ki hasonló helyzetben. "Felcsináltattad magad egy alfával, Én nem fogom más kölykét nevelni, Eltartót keresel, Kinek kellenél a pulyáddal, Add lejjebb az igényeidet, Szétszült nő, Utánfutós nő csak dugni jó, stb."
2020. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!