Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális? Hogy reagalnal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? Hogy reagalnal?

Figyelt kérdés
Normális hogy a barátnőm transzikat és meleg fiúkat nézz tiktokon? Sokszor nézi Noryna live is néha oda kommentel neki h szép/gyönyörű vagy. Azt mondta neki ez egyfajta ki kapcsolódás szerinte vicces. De volt h azt mondta szerinte jobb nő mint ő maga
2022. dec. 28. 23:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
23N
2022. dec. 28. 23:46
 2/14 anonim ***** válasza:

Mármint "barátnő" itt olyan értelemben van, mint egy pár?


Mert akkor rosszul esne, de egyébként az is fura, ha valakinek van igénye az ilyen trash tartalomra.

2022. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen mi egy par vagyunk. 4honapja vagyunk együtt. Igazából szerintem egy poén legalább is én nem tudom komolyan venni. Bár volt egyszer h egy fiúval el akart menni mikor még nem voltunk együtt egy ilyen jellegű bár ba. Nem tudom h komoly volt e vagy csak poén
2022. dec. 28. 23:52
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem normalis,hogy leszbi innentől kérdés nincs
2022. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lesbinek biztos h nem lesbi. Fetise attól még lehet a transzi. Kérdés h csak poén vagy valahol legbelül kíváncsi és erre vágyik?
2022. dec. 29. 00:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Te leszbi vagy, barátnőd leszbi
2022. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Nem. Én 26F
2022. dec. 29. 00:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem teljesen normális
2022. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk nálam instant szakíró ok, ha a párom ilyet nézne...

Ez annyira a proliság legallja, amiben én nem tudok vele maradni.

Gondolom te is így vagy, ez a célja a kérdésednek. Tamogatom a szakítást.

2022. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dugna egy nonek kinező faxos valakivel.
2022. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!