Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érthette ezt a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érthette ezt a lány? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm akivel viszonylag sokat vagyunk együtt, felvetette hogy mi ketten elég jól kijövünk, és szeret velem lenni, beszélgetni stb, lehet hogy össze kellene jönnünk, ilyen pasi kellene neki mint én. Ezt úgy vehetem hogy bejövök neki? Vagy csak visszaigazolás végett vetette fel, hogy hogy reagálok rá? Pár nappal a kijelentése után, jeleztem neki hogy nekem ő bejön amúgy, de akkor meg mintha megváltozott volna, mondta hogy mi nagyon jó barátok vagyunk, és ezt nem szeretné elrontani! Na most akkor hogy gondolta? Tudom a csajokat nehéz kiismerni! Szerintetek?
2022. dec. 29. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Úgy ahogy mondta. Csak barát vagy de olyan pasira vágyik aki ezt is megadja neki. Ne aggódj, majd talál valami agyatlan szart aki megcsalja és átveri akkor majd megy hozzád sírni.

Én meg csak azt nem értem mi értelme az ilyen "barátságoknak".

2022. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy össze kellene jönnötök: bocs, de ezen mit nem értesz? Növessz már tököt és hívd el egy rendes randira! Közben érj hozzá finoman: érintsd meg a haját, a kezét. Ha nem húzódik el, akkor közelebb tudsz lépni, és meg tudod csókolni.

Ennél egyértelműbben nem is nyithatott volna a csaj. A te feleden pattog a labda, de ha most nem reagálsz, akkor felejtsd el örökre.

2022. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2

Igazad van, de akkor miért táncolt vissza pár nap múlva hogy barátságot nem rontaná el? Ezt nem értem nála!

2022. dec. 29. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Azt gondolom maga se tudja mit akar, vagy arra kíváncsi mit teszel ezek után.
2022. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!