Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom (fiú én lány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom (fiú én lány) és nagyon szeretem mint barátot de bevallotta hogy szerelmes belém és most megharagudott mit csináljak (bővebben)?

Figyelt kérdés

szóval bevallotta nekem én szoktam ölelgetni meg puszilgatni meg ilyenek és kérdezte hogy ha nem jön be nekem akkor miért csináltam és megmondtam neki hogy azt hittem meleg csak nem meri nekem bevallani kedves aranyos fiú meg néha olyan kis érzékeny pl romantikus filmet nézett velem abban meghaltak és azon is elérzékenyült de most meg haragszik rám és nem áll velem szóba :SSS ennyire rosszul esett hogy melegnek néztem? :( nem akarom elveszíteni mert nagyon jó barátom

adnátok tanácsot


2014. aug. 22. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva, nem lennék a csávó helyében az biztos. Szerintem jogosan akadt ki, én is így éreznék.

Miért gondoltad, hogy meleg?

2014. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérj tőle bocsánatot. Esetleg ha annyira szeret és ilyen jó a véleményed róla, nem jöhet szóba egy randi esetleg és majd eldöntöd, hogy mit is szeretnél tőle.

18/L

2014. aug. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát mert nem is tudom sok mindent meg tudtam vele beszélni igazából olyan mint egy jó barátnő csak fiúban azért is gondoltam róla hogy biztos meleg
2014. aug. 22. 01:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Joggal haragszik,ha ölelgetésekkel húztad az agyát.Serdülőkor után már nem semleges dolog egy ellenkező neműt ölelgetni,puszilgatni ezt mindenki tudja.
2014. aug. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó hát ha nem gondolom melegnek biztos nem ölelgetem :S
2014. aug. 22. 02:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hinni a templomba kell.
2014. aug. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérj bocsánatot! Hány éves vagy te?

Ha nem bunkó, és vannak érzelmei, akkor meleg? Jaj, de sokan fognak akkor engem melegnek nézni. :/


Imádom a romantikus filmeket! :D

19F

2014. aug. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy ostoba érzéketlen lotyót, szép vagy mondhatom. Először szembesítetted vele, hogy annak ellenére, hogy össze-vissza ölelkeztek és folyton puszilkodtok csak barátként tekintesz rá, ráadásul még azt is a képébe nyomod, hogy melegnek hitted... ezzel csak még mélyebbre döfted a szívébe a tőrt, nem vagy érdemes még a barátságára sem.
2014. aug. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!