Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna egy ilyen helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna egy ilyen helyzet a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Látássérültként fontos hogy olyan helyen lakjak és legyen a munkahely ahol meg tudom oldani a közlekedést önállóan. Most meg tudom nagyjából oldani.


A baj az h mivel Bp agglomerációjában élek eléggé magasak az ingatlan árak még a rosszabb állapotúak is.


Van önerőm, de a baj h ha nem itt hanem 20kmrel arrébb néznénk házat már jóval olcsóbbak de onnan a közlekedés rossz vagy meg se tudnám oldani (akár biciklivel sem) a mindennapokat.


Így csapdába vagyok. Szüleimtől külön élünk, de az Ő általuk vett lakásba. Szép meg új, de nem a miénk barátnőmmel. Viszont innen 5perc a munkahely, bolt minden..


Családi üzleteinkben dolgozom.


2022. dec. 29. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a kérdésért, de érdekelne, hogy latasserultkent hogyan biciklizel? Van erre valamilyen eszköz külön, ami segít ?
2022. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%

Nem értem a kérdés lényegét?


Örülnöd kéne, hogy van melód, és lakásod. Ha a csajnak ez nem jó, kapja be!


Vagy ő majd eltart, ha elköltöztök, és nem tudsz melózni járni?

2022. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülőkkel nem rossz a viszony, akkor addig nem lépnék, míg nincs jó opció. Az szerintem nem jó opció, ha a bejárás megoldhatatlan

Bár őszintén nehezen hiszem el, hogy Budapest környéke annyira el lenne vágva a fővárostól. Távolsági busz van a világon, hacsak nem valami zsákfaluba mész, akkor minimum óránként.

El kell dönteni, hogy mik a prioritások. Maradni és pénzt gyűjteni még, várni, hogy az ingatlanpiac végre bedőljön, vagy most ugrani és elfogadni a velejárókat.

Én maradnék, ha nem az van, hogy a szülők cserébe úgy érzik, hogy szabadon rendelkezhetnek velünk, ha nincs állandóan felhánytorgatva, ha nincs semmi negatív visszhangja a dolognak és nem is kell a szülőknek feltétlenül ez a lakás most. Ha a szuverenitásunkat sérti az, amit a lakhatásért cserébe elvárnak, akkor lépnék.

Szóval ez egy végtelenül összetett kérdés.

2022. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mi zavarna egy ilyen kémyelmes életben?

Helyben van a munka, nincs hitel/albérleti díj. Kb ezeket mondtad el... ebben mi a rossz? Ez egy áldott helyzetnek tűnik inkább.


Az meg mit számít, hogy nem a tietek? Ha csak ezen múlik, akkor beszéld rá szüleidet, hogy írassák a nevedre. Előbb-utóbb úgyis a tiéd lesz valamikor a jövőben. Legkésőbb örökléssel.

Vagy eladnák alólatok a házat? Bérleti díjat fizettetnének veletek?? 😃 nem értem mi a baj a mostani helyzettel.

2022. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

A csajodat nem ez zavarja, hanem az, amit a többi ezer kérdésedben kifejtesz.

Egyszerűen csak menekülni akar a kullancs családodtól.

2022. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1es azért aki látássérült az nem feltétlenül nem lát semmit.. vagy lehet csak az egyik szemére nem lát.

Eszköz egyébként nincs ami segít a bicajozásban csak a szemüveg.

2022. dec. 29. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Arra miért nem válaszolsz soha, hogy minek vagy még vele? Évek óta csak panaszkodsz.


Szerinted ha vesztek egy házat, akkor mi változik? Szorgalmasan fog pörögni a konyhában? Mosolyogva dolgozik ingyen a boltokban?

Belenyugszik, hogy nem lesz gyerek meg esküvő?

Felkel hajnali hatkor?

Szabadság alatt pihenés helyett takarít?


Jobb embernek fogod látni? Szeretni fogod? Lesz szex? Meg fogod tudni beszélni a bajaitok? Lesz közös jövőtök?


Amúgy meg: neked van spórolt pénzed, neki nincs. Ő vehet fel hitelt, te nem. A babaváróhiz meg a csok-hoz esküvő és gyerek is kell.

Egy olcsó házat kp-ra megvehetsz, de miből újítod fel?

És a legviccesebb téma: kinek a nevén lesz az ingatlan? 50-50? Csak mert házasság nélkül is vidám tud lenni egy közös ingatlan, ha összevesztek.

2022. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért akartok magatoknak problémát csinálni mikor nincs? Ha nyugodtan élhettek szüleid lakásában, közel mindenhez, akkor miért akartok nyakatokba venni egy lakáshitelt, meg egy napi x km utazást?
2022. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!