Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha van egy nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha van egy nő aki bejön, máshogy álltok hozzá, ha 1. szingli, 2. van barátja, 3. jegyben jár, 4. házas? Melyiknél hogy álltok hozzá, vagy mindnél egyforma?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésnek semmi értelme.

Nyilván, ha bejön egy lány, akkor máshogy fogok közeledni hozzá akkor, amikor szingli és akkor, amikor van valakije..

Ilyen hülye kérdést is rég olvastam. :D

2022. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokaknál nincs különbség!
2022. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Másképpen állok hozzá természetesen.

Ha szingli akkor nincs gond.

Ha kapcsolatban/jegyben/házas akkor nem közeledek felé nyíltan.

Ha mégis megcsalná a párjat az duplán szívás mert akkor valószínűleg velem is megtenné.

2022. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan kérdést tesznek fel itt hogy: Hogyan szedhetnék fel egy olyan nőt aki kapcsolatban van?
2022. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
4. A kerdesek tobbsegeben mindig a no az aki a szereto szerepben van es nem.a ferfi .. ez is erdekes mi??
2022. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Most az adott emberek kapcsolati státuszáról beszélünk és nem a szeretők százalékos nemi eloszlásáról!
2022. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az ihlette a kérdést, hogy nő vagyok, és mióta jegyben járok, mintha lenne némi változás ahhoz képest, amikor még csak barátnő voltam. Hiába voltam addig is egy 3 évig terjedő kapcsolatban, kevésbé vették figyelembe a férfiak hogy van barátom, mint amennyire most figyelembe veszik, hogy jegyesem van.


De ez meglep mert mindenki azzal jön nem jelent semmit, meg hogy a házasság csak egy papír, bla-bla, de mégiscsak megváltoztatja az emberek viselkedését pozitív irányba. Több tiszteletet vív ki maga a kapcsolat.

2022. dec. 29. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Az 1-es evidens.

A 3-mas, 4-es nálam tabu. Undorító dolog széttúrni egy családot.

A 2-es az én korombeli nőknél (40<) már nem olyan elkötelezettség, mint egy 20 körülinél.Ha van barátja, még velem is barátkozhat. :)

2022. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. Ezt magam is megtapasztaltam.

N.

2022. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

#7 szerintem ez a nők viselkedésétől függ. A férfiak "lereagálók". Barátnőként sem engedtem teret az udvarlásnak, ismerkedésnek és menyasszonyként sem. Nem is volt különbség.

Egyedülállóként is csak azok a férfiak közelednek, akik valamilyen szempontból megfogtak, amit kommunikáltam is.

2022. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!