Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazok meglátogatni 800km-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazok meglátogatni 800km-re, aludjunk együtt? Nem akarok még lefeküdni vele.

Figyelt kérdés
Most talalkozunk eloszor, elutazok hozza meglatogatni 800km-re. Nem akarok vele lefekudni, viszont ott leszek nala par napig. Biztos vagyok benne hogy fog nyomulni, de en fix hogy nem fekszek le vele. Nem tudom ez milyen hatassal lesz ra. Elszurom ezzel az egeszet vagy eppen ezzel teszek jot?
2022. dec. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan dugni akar.
2022. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Tese vagy normalis. Biztos kitennelek az elso nap.
2022. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, én eleve be sem vállalnék ilyesmit...
2022. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Hehe, mi így jöttünk össze barátnőmmel. :D

Igaz, mi régebb óta ismertük egymást. Először baráti találkozónak indult, aztán mivel mindketten évek óta magányosak voltunk, megegyeztünk, hogy azért lehet némi extra. Aztán amikor ott voltunk, extra végül csak minimális lett (aktus nem történt), de annyira jól éreztük magunkat egyms mellett, hogy összejöttünk.

Egy éve volt, azóta kb. mintha egy álomban élnék. :-)

Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy néha az élet tud hozni váratlan fordulatokat.


Viszont ez csak akkor jó, ha a kölcsönösség megvan. Ha te nem akarod, ő meg erőszakoskodik, akkor azt mondom, hogy nem, hogy csak most ne engedd kvázi akaratod ellenére, hanem dobd a fenébe. Aki nem tiszteli a másik akaratát, érzéseit, vágyait, abból jó dolog nem fog kisülni.

És nehogy már annak add oda magad, aki pont, hogy nem érdemel meg.


"Elszurom ezzel az egeszet vagy eppen ezzel teszek jot?"

Ha elszúrod, akkor egy olyan "lehetőséget" szúrsz el, amit egyébként jobb is elkerülni.

Miért ragaszkodnál ennyire ahhoz, aki nem illik hozzád?

2022. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hellmano ***** válasza:
100%
800km úgy, hogy még nem is találkoztatok. Nem tudom, ha nő lennék tuti nem mennék ilyenbe bele...
2022. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek utazol oda ekkora tàvra

Ràadàsul több napra ha nem akarsz semmit?

Hàny éves vagy? Mert én felnött nöként totàl nem értelek.

2022. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez valami kamu? Miért utazna bárki akárhány kilométert a miért is? Mert az nincs leírva. Ilyen hülye nincs.
2022. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Több napra odamész, ott alszol, vendége vagy. Szerinted miért hív? Előtte írd meg hogy nem akarsz szexet, mert így van választási lehetősége, hogy akarja-e így is.
2022. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előre kellene küldened ezt az infót, hogy te nem akarsz szexet. Mert akkor lehet el sem kell indulnod.
2022. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég durva. De tényleg szerinted miért hív több, ott alvós napra ismeretlenül? Mert messze van a 800 km? :) 1. mindenképpen írd meg neki, hogy te nem szexelni szeretnél azonnal. De még így is benne van a pakliban, hogy azt gondolja majd kölcsönös szimpátia esetén meglesz a szex is.

Másrészt egy tanács, saját vélemény alapján: bár nem derült ki, hogy férfi, vagy nő vagy-e, de ha nő és ha már mindenképp utazni szeretnél miatta 800 km-t, akkor feltétlenül nézz az adott városban egy szállodát, apartmant, akármit ahova bejelentkezel legalább az első 1-2 napra, amíg nagyjából átlátod, hogy milyen ember. Lehet, hogy drágább megoldás, de biztonságosabb.

2022. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!