Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha meglátogat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha meglátogat?

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva meglátogat a barátom

Eddig még nem igazán voltam nála és ő sem nálam

Egyedül élek

Nem tudom, hogy mi legyen a program

Esetleg főzzek-süssek valamit?

Ha igen, mit?

Vagy nézzünk egy filmet?

Eddig még nem feküdtünk le, mert kicsit távol él tőlem, és nem igazán megoldható

Vagy készüljek valami sexy dologgal? Pl és sexy fehérnemű?

És a szex mikor jöhet szóba?


Oh... annyira görcsölök a találkozó miatt, már azt sem tudom, hogy mihez kezdjek :(

Ti mit csinálnátok? Vagy minek örülnétek?

Eddig még nem volt nálam 1 fiú sem, kivétel a legjobb fiú barátom, de ő meleg :D

Kapcsolataim során még nem jutottam egész eddig, időközben rájöttem, hogy a legtöbb pasi bunkó...



2019. máj. 31. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Felnőtt párkapcsolatok rovatban vagyunk, és olyanokat kérdezel, hogy a szex mikor jöhet szóba. És látszik, hogy abszolút nincs semmi programod, teszed azt annak fényében, hogy több kapcsolatod is volt, amikből láthatóan semmit sem tanultál.


Nagyon gyerekes vagy.

2019. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A fehérneműnek biztos örülne de szerintem borzasztóan erőltetett.


Amikor ilyen helyzetben voltam elmentünk várostnézni, beszélgettünk, este rendeltünk kaját, majd beraktunk egy filmet. A filmezésből meg tudjuk mi szokott általában lenni.

2019. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ti nem kommunikáltok? Úgy sokkal egyszerűbb lenne...
2019. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hogy maradsz egyedül életben? :D Hány évesek vagytok, bakker?
2019. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!