Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prűdség az alábbi eset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűdség az alábbi eset?

Figyelt kérdés

Feleségem családja szókimondó, senki se bújik el a sex témától.

Este tvben volt sexfilm, párom undorítónak nevezte, lehordta. Emellett az erotikus filmjelenektől gerjed.

Ha takarva van a nemiszerv, az izgi, hátha kilátszik kesőbb. Ha már mutatják, az undorító.

Mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Nekem teljesen inger romboló lett.



2022. dec. 30. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze.
2022. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2022. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

"Ha takarva van a nemiszerv, az izgi, hátha kilátszik kesőbb. Ha már mutatják, az undorító."

Mondjuk ezt nézve hülye!

2022. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a nemi szervek rondák. Mindkét nemnél. Mint az orr belseje.
2022. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rondak a nemiszervek, de nem akadok ki, ha latok egyet valahol. Mondjuk a csaladdal nem neznek kozosen szexfilmet, de kinek mi.
2022. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
10%
Ilyet sem hallottam még, hogy valakinek rondák a nemiszervek, de hát nem vagyunk egyformák
2022. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Amellett, hogy szerintem is röhejesen és gusztustalanul néznek ki a nemiszervek és az égadta világon semmi szépet nem látok bennük, a feleséged viselkedését inkább gyerekesnek és álszentnek nevezném. De érted, felnőtt nő dedósként fújog egy szexjeleneten, mint mikor az 5 éves kislány csókolózni lát valakiket... Mintha a szülei előtt akarná tagadni, hogy nő lett, aki él nemi életet maga is. Simán elég lett volna, ha nézi, mintha mi sem történt volna és elmegy a dolgok mellett. Ezzel a műsorral viszont mindenki arra figyelt, hogy ő hisztizik egy nemiszerv miatt. Ez rohadt szánalmas, ne haragudj.


N

2022. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

#7

De mi szép rajtuk szerinted? Pöndörödő ráncos húsdarabok, amiket szőrtüszők vesznek körül és ragadnak meg fénylenek a saját nedvüktől. Én értem, ha az ember be van indulva, ez ad neki egy löketet, de csak a szex élvezete miatt, nem azért, mert önmagukban gyönyörűek. Sosem értettem ezt a szép punci/szép farok dumát, olyanok, mint az újszülött, az is ocsmány, főleg mikor magzatmázas, csak a hormongőz mondatja mindenkivel, hogy gyönyörű. Egyébként ronda és amorf.

2022. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
És nem is feladata, hogy szép legyen.
2022. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Értékelem az őszinte válaszokat.

Párom hozzáállása szerintem is álszent és abszurd. Nemtudom hova tegyem a dolgot.

Viszont ez hogy nemiszerv ndmlehet szép? Egy kutyában mi a szép? Egy házban mi a szép? Egy hegyen szép az ha rásüt a nap?? :'D

Hát köztetek is van érdekes ember, az is tuti. Igen, nem vagyunk egyformák.

2022. dec. 30. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!