Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem azokhoz szól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem azokhoz szól, akik 40-50 között lettek özvegyek, hirtelen hunyt el párjuk, és jó házasságban éltek. Mennyi idő után feküdtetek le mással?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Az ismerkedés elkezdése szokott kérdés lenni nem a szex.

Eleinte gyász van szomorúság, bánat, remenytelenség, a fájdalom feldolgozása, nélkule megtanulni élni, amkkor nem vár senki otthon, amikor ott a papucsa, átalakítani mindent, lelkileg gyógyulni, nem kell senki más érzés van.

Ilyenkor az ember mégcsak nem is ismerkedik. Senkivel. Nem hel ettesítheti Őt senki érzések vannak.

Amikor a feldolgozás megtörtént, belejön az ember abba hogy nincs már a másik mégis forog a föld, először tud már mosolyogni vagy örülni valaminek, elkezd talán kinyílni megnyílni, és aztán ha betoppan valaki jön a sodrás, az érzések meg a többi. Nem ilyenkor merül fel a kérdés hogy meddig illik nem d.gni.

2022. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok özvegy. Sőt, házas sem.

Nem az illem miatt kérdeztem. Az érdekel, hogy kinek mennyi idő után jött el ez a pont.

2022. dec. 31. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem voltunk még házasok, az esküvő napján került kórházba es már nem jött ki. 4 év jutott nekünk.

2,5 év után lett új párom akivel lefeküdtem.

2022. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem én, ismerős. 4 év.
2023. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én házas vagyok, 13. éve hogy együtt vagyunk, közel állok a 37. évemhez. De özvegy úgy érzem egy napig sem lennék, mert mennék utána... Ebben már nagyon régóta biztos vagyok. Képtelen lennék nélküle èlni.😔
2023. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, ezt a függőséget mondjuk nem ártana kezeltetni.
2023. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
6. Ezt hívják szerelemnek te agyhalott!
2023. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, hát ahogy gondolod. Úgy látszik, nem sok szerelmes ember van akkor a földön. Nem nagyon hallok olyat, hogy párosával halnának meg emberek, csupán szerelemből. Gyászmunka után az ember általában talpra áll, akármilyen nehéz is.

Szóval ennyi erővel az öngyilkosoknak sincs soha semmilyen lelki problémájuk. Szerinted. Azért ezt gondold át, hogy itt mégis ki az agyhalott.

2023. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!