Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nárcisztikus ilyen boldog egy házasságban, és egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

A nárcisztikus exem még anno velem is szórakozott, meg az előttem lévő exével is. Személyesen is ismertük egymást, de mikor az exével éppen szakítottak, akkor nekem írt, de mikor kibékültek eltűnt. Ezt eljátszotta velem úgy háromszor kb. De aztán végül is csak végleg ott hagyta az exét, és összejött velem.

Érdekes dolgokat mesélt akkor az exéről, hogy milyen őrült volt, és féltékeny volt, már mikor ő csak ránézett egy nőre, rettentően mérges, és féltékeny lett. Meg elmesélte, hogy az exével sokszor nem is tudtak kettesben lenni, mert hogy mindig zavarták őket, remélem nálunk ez nem lesz így.

Próbáltam így cselekedni, aztán még se voltam neki jó. Az exeit is lek@rv@zta, akik ő vele szakítottak, őket főleg.

Aztán ő hagyott ott engem, és fél évvel utánam, összejött egy másik nővel, akit fél éven belül el is vett, mert teherbe esett. Mikor mi együtt voltunk azt mondta, hogy fél év az semmi idő, mással meg ennyi időn belül összeházasodik. Sőt mikor úgy általánosságban kérdeztem a házasságról, úgy tűnt mintha megijedt volna, pedig én nem akartam ilyen hamar házasságot.

Így a közösségi médiában látom, hogy azt a nőt sose vágja át, a 2 év alatt egyszer nem hagyta ott, nem váltak el, semmi, sőt boldog családi képeket raknak ki. Velem mikor együtt volt, és nem szakítottunk is, levette, hogy már velem nincs kapcsolatban.


2022. okt. 13. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi panasz, köszönjük hogy kiadhadtad magadból
2022. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lófaxt. Már elnézést. :)

A közösségi médiára ne alapozz. Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Az a szerencsétlen nő meg jól be fogja szopni, de ami még ennél is szomorúbb, az az, hogy a gyerek is.

2022. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az exed 2 éve megházasodott, de te még mindig vele foglalkozol?

Miért nem a saját életeddel törődsz?

Szerinted érdemel ennyi figyelmet az az ember aki ezt csinálta veled?

Mert ha azt nézzük így ő nyert, mert te még mindig rajta meg az életén kattogsz.

A közösségi médiára meg eleve nem lehet alapozni. Oda mindenki csak a szépet és jót pakolja ki. Ha gond van, azt senki sem fogja kiplakátolni.

2022. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

A legtöbb nárci, valójában gyenge senki.

Ha olyan nőt fog ki, aki erősebb nála, az simán csicskába rakja, akkor megtörik nárci féreg. Kasztrálódik.

2022. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem változik meg az ilyen! Ők sosem lesznek felhőtlenül boldogok, mindig lesz problémájuk amibe beleköthetnek és kapaszkodhatnak benne sokáig amivel hosszas időn át alázhatnak téged.
2022. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem változott! Egy nárcisztikus sosem változik! A neje fog vele a legrosszabbul járni. Őt sokkal kegyetlenebbül fogja manipulálni, mint valaha bárkit is. A neje csupán a külvilág miatt kell. Majd mellette ugyanúgy lesznek női, akiket magába bolondít, aztán eldobja őket azzal, hogy ő "tisztességes" nős ember, és ne zaklassák őrült módján. Sajnálom a nejét, magával a gonosszal kötött házasságot. Te pedig örülj annak, hogy megszabadultál tőle.
2022. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!